Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz érdekes szexi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz érdekes szexi és vonzó egy lány?

Figyelt kérdés

FIÚK!

mi kelti fel leginkább az érdeklődéseteket 16 év körüli lányoknál?(nem kinézetre vagyok kíváncsi,de az is jöhet)

Mik azok a tulajdonságok?Mit tegyenek azért,hogy szexivé,titokzatossá,és vonzóvá váljanak,de leginkáb:mi tesz annyira kíváncsivá egy fiút,hogy akár egész nap az járjon a fejében? :D kort írjatok :)


2011. okt. 6. 16:18
1 2
 1/14 krvua ***** válasza:
29%

nimfománia bevállalósaság hülyeség mértéktelenség


külső:

nagyformásmell nagyformássegg széparc

és az se árt ha nem kib@szhott idegesítő a hangja.

2011. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szexi a kinézetétől lesz, vonzó a kisugárzásától.

szexivé tehet valakit egy édes kis csipkés bugyi is :))) hmmm, de vonzóvá senkit... az egyénfüggő. és mindenkinek más ember a vonzó

2011. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

"Mit tegyenek azért,hogy szexivé,titokzatossá,és vonzóvá váljanak,"


Nem szeretem a titkokat. Ne viselkedjen úgy, mint egy ribanc.


"de leginkáb:mi tesz annyira kíváncsivá egy fiút,hogy akár egész nap az járjon a fejében?"


Az, hogy minél előbb megdugassam. A csajok 20 alatt alkalmatlanok hosszútávú kapcsolatra, hiába hiszik érettnek magukat.

2011. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ha már 3 hónapja nem láttam a szerememet,akibe 5 éve szerelmes vagyok,de én csak tetszem neki,de annyira nem érdeklem,és csak facebookon van lehetőségem írni neki,akkor mit tegyek/írjak,hogy kíváncsivá tegyem ,"feltüzeljem"?nem akarok túl ribancos lenni,csak egy kicsi belefér :D
2011. okt. 6. 16:36
 5/14 krvua ***** válasza:
84%

''punettám érted izzik!

te kan!alig várom hogy centiméteres lánylékelőlándzsádat a méhszájamba nyomjad!''

2011. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ez nekem már nem fér bele bocsi :D de azért kösz
2011. okt. 6. 16:40
 7/14 krvua ***** válasza:
78%

''punettám érted izzik!

te kan!alig várom hogy 16centiméteres lánylékelőlándzsádat az ánuszomba nyomjad!''

2011. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó köszi nem kérek tőled többet :D vagy valami normálisabbat de komolyan..légyszi :)
2011. okt. 6. 16:43
 9/14 Terminator_m válasza:
65%

Belsőre: ha a fiú olyat mond ami hülyeségg akkor ne szólja le,mert az nem jó.

megértő is lehet, de azt inkább a fiukra vonatkozik.(szerintem)

és ha azt akarod hogy körülötted legyen nemárt ha a számodra érdektelen témákat is meghallgatod, így a fiú márcsak azért is ott lesz veled mert "érdekled" amit mondani akar, és így közelebb kerül hozzád.

ja és az téleg nemárt ha jól is nézel ki. :D :P

f/14

ja és ezek az én eddigi tapasztalataim.

2011. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kösziiii :)
2011. okt. 6. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!