Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már vakranditok? Pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vakranditok? Pl. Netes társkeresőről, chatről? Másra számítottatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Alkalmaztam a citrom törvényt.
2010. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gyengébbek kedvéért a citrom törvény az az hogy:

A randi első 5 percében eltudod dönteni hogy othagyod vagy folytatod :D amugy Ez Legen...wait for it ..Dary by:Barney

2010. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Volt... elég érdekesen ismerkedtünk meg. Van egy olyan honlap ahol nagyon sok nemzet fiai/lányai webcamera segítségével beszélgetnek egymással. Magyarok nagyon-nagyon kevesen vannak, ezért mondanám érdekesnek...

Ezen a honlapon beszélgettünk egy-két órát, majd msn-en folytattuk. Pár hét múlva találkoztunk...

Valójában igen, másra számítottam. Nem volt túl jóképű, pedig képen is láttam. Valamint szemilyiségben is jobbra számítottam. Mégis én még szívesen beszélgettem volna vele, ő viszont a tali után elérhetetlen volt.

Ezek szerint ő is jobbra számított.:D De így visszagondolva egyáltalán nem bánom, hogy nem lett belőle semmi...

Üdv!

2010. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
hehe chatroulette?:D
2010. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Igen:DD
2010. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Basszus, a chatroulette tele van meztelen fiúkkal...
2010. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt...Valamilyen szinten másra számítottam. Amíg a neten beszélgettünk, jól kijöttünk, mindig volt téma, aztán elkezdtünk telefonon dumálni, és ott is lökte a sódert mindig, szóval jó volt, én legalábbis szeretem ha tudunk beszélgetni a párommal:) Aztán küldött magáról képett, azt átlagosnak találtam, tehát nem éreztem azt rögtön, hogy mennyire jó pasi, de nem is volt rossz. Majd megbeszélünk egy randit...hát igen, mondhatni másra számítottam. A külső...nos az ezerszer jobb volt, mint a fényképeken. Viszont belsőleg nem is tudom, elöször azért mert azt hittem ideges volt, de nagyon csendes volt végig, zavartan viselkedett, határozatlan volt csomót bénázott szegény. Adtam neki újabb meg újabb esélyeket, mivel a neten olyan jókat tudtunk beszélgetni, aztán ahogy telt az idő egyre kevésbé tetszett, hogy ilyen tutyimutyi holott én szeretem, ha a férfi irányít egy kapcsolatban... úgyhogy vége lett.

Összességében azért nem volt rossz vele, igaz nekem mások voltak az igényeim, de attól még jó ember volt, és nem bántam meg......

2010. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
volt, és bár ismertem a magasságát tömegét, egykét képet, hát nem voltam benne biztos hogy a megfelelő személyt szólítom meg :) ő egész más képeken, mint összhatásában élőben. viszont egyelőre jól alakultak a dolgok, és összejöttünk, de most megin nem válaszol az sms emre és az ideg szétvet már lassan :(
2010. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt és nem bántam meg mert jobb volt mint amire számítottam és szerelem első látásra volt.. :)
2010. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen nekem már volt több is. A 40-es korosztályról tapasztalataim:


Fényképek

A fényképek többnyire jóval korábbiak mint a jelen időpont, illetve olyan szinten "retusálva" vannak, hogy élőben olyan a fiú mint az ördög. Eddig 21 fiúval találkoztam és 1 volt olyan aki jobban nézett ki mint a képen a többinél ördög effektus volt.


- általában a neten mindenkivel jól el lehet beszélgetni.


- van aki a randin nem tud egy értelmes mondatot kinyögni, többnyire ők azok akik feltűnően bámulják a lányok egyes testrészeit és előbb utóbb meg is fogják azt.


- a másik a nagy dumás fazon végig viszi a szót, adja a témákat, jól el lehet vele dumcsizni, randi után felajánlja, hogy hazavisz és rögtön akar is valami.


- a fiúk többnyire úgy állítják be, hogy tartós kapcsolatot párt keresnek, a randin viszont kiderül, hogy csak kalandot vagy szexpartnert keresnek.


Igen én másra számítottam egyrészt nem jön be az ördög effektus, másrészt nem jön be az sem, hogy az első randin legyen valami...

2012. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!