Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más érzés volt az első csók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más érzés volt az első csók, mint amire számítottatok, amit elképzeltetek magatokban? Az érzés

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Számomra sokkal jobb volt, mint amire számítottam :)
2008. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra olyan volt, mint amikor nagyon vár az ember valmait, de amikor megkaja utólag már nem olyan érdekes. Nem mondom, hogy csalódtam, de többet vártam.
2008. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem mert azt hittem én nem tudok jól csokolozni...de pozitivan csalódtam magamba! :) Nagyon jó volt...és a barátom azóta sem tudja vele volt először...:)
2008. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért volt más érzés,mert jobban izgultam közben,mint gondoltam volna. Egy régóta reménytelennek hitt szerelem teljesedett be az első csókkal,ezért nekem duplán fantasztikus volt,el sem tudtam képzelni,hogy ennyire jó lesz.Szóval összességében: más érzés volt,még a vártnál is jobb!
2008. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet azt előre elképzelni... amilyen folyamatok beindulnak ilyenkor, azt elég nehéz leírni.

De az is fontos, hogy átéld - és ne kezdd el ott helyben elemezgetni. Az nem kell egy csókhoz.

2008. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem elsőre nem tetszett...mármint kellemes volt csak tökre nem így képzeltem el :D
2010. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!