Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem önmagamat! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem önmagamat! Mit tegyek, hogy olyan legyek mint régen?

Figyelt kérdés
Fél éve még tök normális voltam, akkor ért véget egy nagyon komoly kapcsolatom. Azóta mintha megőrültem volna. Eleinte még teljesen normális volt, szabadság, néha kavargattam egy-egy sráccal, ez még nem gáz. Az már igen, hogy olyannal is, akiről tudtam, hogy barátnője van. Azután összejöttem egy sráccal és azután is folytattam Vele a viszonyt, miután kiderült, hogy barátnője van. Pedig nem is voltam szerelmes. Meg volt két egyéjszakás kalandom is (pedig ezt korábban rendkívül gáznak tartottam), két olyan sráccal, akikről jól tudtam, hogy számukra ez sokkal többet jelent. Mert tapadnak rám a srácok, csak tudnám mire (nem vagyok kihívó egyáltalán). Na meg persze a suli... rohamosan romlanak az eredményeim... és állandóan iszom is (persze csak bulikban, amiknek a száma exponenciálisan nő az elmúlt fél évben)... feszegetem a határaimat. Megijedek magamtól. Hogyan legyek ismét a régi? (pasit még nem szeretnék, nem mástól várom a változást, először szeretnék ismét önmagam lenni, és utána találni valakit)
2009. jan. 6. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akaraterő és önuralom, ez a két varázsszó. Ha, mint említetted, tudod, hogy hülyeséget csinálsz, egyszerűen hagyj fel vele, ha pedig hülyeség elkövetésére készülsz, állj le, és ne kövesd el. Ez ugyanaz, mint a nassolás kérdése: oké, ott van az a csoki, de attól még nem kell enni belőle. Senki nem fog rád géppisztolyt azzal, hogy szitává lő, ha nyugton maradsz.


De sokat segíthet az is, ha több időt fordítasz a kedvteléseidre, hoobijaidra, érdeklődési köreidre: ha többet olvasol, rajzolsz, sétálsz, úszol, hallgatsz zenét, tanulsz nyelveket, stb. ... Édesmindegy, a lényeg, hogy érdekeljen a dolog, és kedved leld benne. Ha ugyanis vannak bőven értelmes dolgok, ami lefoglaljanak, akkor egyszerűen nem marad időd a hülyeségekre.


Plusz érdemes elgondolkodnod rajta, hogy mi a jó a bulizásban és a kavarásban - illetve pontosabban fogalmazva az olyan pillanatnyi élvezetekben, amikért viszont sokkal tartósabb fájdalmakkal, önváddal, szenvedéssel és problémákkal fizetsz? Mindig mindenről, amire készülsz, gondold végig, hogy az mivel is fog járni, mire lesz jó neked, és mivel kell fizetned érte. Aztán szépen rázd meg magad, és fogj helyette valami olyasmibe, ami jobb kilátásokat kínál.

2009. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Ide pszichológus kell, mert magadtól nem fogsz rájönni a megoldásokra.

El kéne beszélgess egy szakértővel, jó tanácsokat fog adni.

2009. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy hülyén hangzik,de találd meg azt a dolgot,ami az életed értelme,ami felizgat(nem sex),amitől ha rágondolsz lázbajössz,legyen az tánc,rajz,zene,bármi,amit szeretsz csinálni,remélem érted,és tölts minnél több időt azzal,tökéletesísd magad ezáltal,és utána meglátod,hogy ez a vágy elfogja venni a kedved az ivászattól,meg az egyészakás kalandoktól,nem kell minden pasit kihasználni,jó tudom ők is szemetek néha,de te egy nő vagy,akinek felül kell kerekedni az ilyen illetlen viselkedésen,neked méltóságteljesen kell viselkedni,akkor visszajön majd az életkedved,és a tanulás is jobb lesz,nekem bejött.Sok sikert:)
2009. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!