Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam még régen egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam még régen egy nagy hülyeséget, és a csajom most nagyon be van sértődve rám hisztizik meg minden mit tegyek? = (

Figyelt kérdés

Ez még kb. fél éve volt, a csajommal épp akkor voltunk összejövőben.

A sulinkban a portásnő ilyen minden lében két kanál típus nagy pletykás meg ilyenek szeret mindenről tudni meg mindent továbbadni. Nem vunk úgy nagyon jóban de szoktunk néha beszélni erről-arról… na és akk elkezdett kérdezgetni rólunk h hogy állunk meg ilyenek aztán az lett a vége h fogadtunk egy sörbe h a csajom szűz-e (akk még nem tudtam) meg abban is h egy hónapon belül lefekszünk-e :S Na mindegy és azóta már összejöttünk tökre szeretem meg minden én nem is gondoltam h ebből baj lesz de most megtudta :S Gondolom attól a hülye nőtől attól kitelik h elmondja! Na és most bnőm tökre be van sértődve rám h én miért beszélek ilyeneket a portással meg h miért fogadunk ilyenekben meg h mekkora egy egoista s.ggfej vagyok és h csak a szexért jöttem vele össze. De ez nem igaz mert szeretem és az csak egy hülyeség volt! Mit csináljak h kiengeszteljem? :( Most épp kinyomja ha hívom telón nem tudom mit tegyek :( Nem akarom elveszteni egy ilyen hülyeség miatt.

16/f


2011. szept. 5. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hat ez szopas
2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az :(:( de ezt magamtól is tudom! :(
2011. szept. 5. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez van. fogadd el..még ha vissza iws szerzed már sose fog benned 100%ban bizni... és megvan hogy már nem olyan lesz mint régen szval..
2011. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ez nem lehet igaz h egy ilyen hülyeség miatt elcsesződik az egész :(:( miért nem bírja felfogni h ennek semmi de semmi jelentősége?
2011. szept. 5. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmész oda,ahol a barátnőd lakik és kihívod.Elmentek sétálni,leülteted és bevallod az igazságot.22/F
2011. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem sértődnék meg, adj neki szerenádot
2011. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj valamit, szerenádozz, mit tudom én valami nagyon romantikusat találj ki aztán mondd el neki, hogy őszintén mit érzel. Fontos, hogy végig a szemébe nézz, és fontos, hogy ne túlozz, de ne is titkolj el semmit az érzelmeidből. Ha nem tudod megfogalmazni, kérj meg valakit, hogy mondja el, hogy lehetne szebben elmondani.
2014. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2021. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!