Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Nincs okom félni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Nincs okom félni ugye? Bármi mástól lehet ilyen? Fertőzés?

Figyelt kérdés

Pénteken pettingeltünk a barátommal és a makkja véletlenül hozzáért a puncimhoz.Lehet,hogy volt rajta előváladék...esetleg ondó is egy kicsi,bár kétlem...

Ma este volt egy kis barna folyásom!

(Tudom,hogy a kis "spermamanók" nem másznak fel a hüvelyemig,mielőtt valami vicces kedvű válaszoló írná)

De akkor is parázok kicsit.


2010. nov. 1. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A pettingelést ruhában végzik, nem?
2010. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem feltétlen.

Bele tartozhat az orál is.Azt hogyan "végzed"?Ruhában? :D

2010. nov. 1. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy fertőző a barátos makkja...

Barna folyás...nem mestruálsz épp?

Bár lehet komolyabb rendellenesség tünete is..

2010. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat,hogy a barátom makkja a fertőző... :D

Eszembe jutott nekem is a mensi.Remélem azt jelzi csak. :/

2010. nov. 1. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislány, azért teherbe esni nem ilyen egyszerű. Eddig minden ismerősöm hónapokat, ha nem éveket "szenvedett", hogy végre legyen baba. Ez nagyon sok mindentől függ. Félni akkor félhetsz, ha tövig benned van, és furcsán hörög meg rángatózik a barátod.
2010. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zozymo ***** válasza:
Barna folyás? Az sima foscsi...... :-D Még ha dugtatok volna akkor se 100% hogy lenne bármi fertőzés.... Majd ha durva tünetek lesznek na AKKOR AGGÓDJ!!!
2010. nov. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!