Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg! Helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg! Helyesen teszem, hogy hazudok?

Figyelt kérdés

Szóval a legelső srácról, szerelemről van szó... újra érdekelni kezd. Affajta nagy szerelem volt az, mindkét fél részéről.

Sokáig, 1 évig szenvedtem, mire túl tettem magam. Azóta volt 2 kapcsolatom, de mindkettőnek vége lett. Talán amiatt, mert őt kerestem bennük, vagy legalábbis hozzá hasonlítottam őket. Kb. fél éve újra elkezdtünk beszélgetni, minden gördülékeny, el beszélgetünk, affajta mindennapi dolgokról, és egyik fél részéről sem tűnik úgy, hogy újra kezdhetnénk.

Neki párkapcsolata van. Én viszont hazudok neki, ha rákérdez, hogy esetleg a múlttal kapcsolatban írtam e ki valamit az üzenőfalamra, vagy ha teszek egy megjegyzést. De csakis miatta teszem. Nem akarom, hogy újra fájjon neki, vagy kellemetlen legyen ezek után majd a beszélgetés.

Jól teszem? Vagy inkább beszélnem kellene vele erről ?


2010. nov. 2. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted, azt, hogy volt valakid utánad, miközben neki még mindig van valakije?
2010. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
utána
2010. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Miben hazudsz neki? A múlttal kapcsolatban miben?
2010. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
mond meg neki az igazat de ne legyél gonosz és ne tedd tönkre a kapcsolatát. Az én barátomnak is megmondta a volt barátnője, hogy próbálják meg újra de már engem szeret és visszautasította. Ha szeret még a fiú akkor meg hajrá ;)
2010. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A pokolba vezető út jóindulattal van kikövezve - tartja a régi mondás.

Hazudni soha, semmilyen körülmények között nem éri meg, hiába áltatod itt magad, hogy csak az ő érdekében...

A kapcsolatát meg ne szedd szét: nem azért van azzal a csajjal, és nem veled, mert téged szeret.

2010. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első : Nekem volt 2 párkapcsolatom,de nem tudom, hogy azalatt neki volt e. Csak azt tudom, hogy mióta fél éve beszélünk, kb. 1 hónapja van neki.



3: Hogy ha valahova teszek egy megjegyzést, ami a múlttal kapcsolatos, és rákérdez, akkor tagadom, hogy van köze hozzá. Letagadom, holott tudom, hogy érzi mire akarok célozni..


AZ a baj, hogy ha beszélek vele erről akkor utána nem fogunk tudni úgy beszélni, és lehet, hogy a kialakított barátság sem fog működni.

2010. nov. 2. 21:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Épp azért nem akarom elmondani, mert nem akarom tönkretenni.
2010. nov. 2. 21:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Magyarán helyesen teszem.
2010. nov. 2. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Magyarán helyesen teszem."


Nem te vagy véletlenül a HIV-fruska?

2010. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mi? milyen HIV fruska ??? te miről beszélsz ?
2010. nov. 2. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!