Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen teszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen teszem?

Figyelt kérdés
Egy eléggé bátortalan (és kissé lusta) srác tetszik. Most elég messze vagyunk egymástól és nem tudunk találkozni. Már beszéltünk facebookon többször is. A barátnőim azt javasolták, hogy ne én írjak rá facebookon, mert ha a srác tényleg akarna valamit, akkor keresne ő. De én alig lépek be fél órára egy nap, mert tényleg nincs időm és abban sem vagyok biztos, hogy nála összefügg-e az, hogy mennyire tetszem neki azzal, hogy mennyit keres, mert amikor meg beszélünk, akkor mondja is, hogy mennyire fontos vagyok neki. Ezért most miután 4 napja nem kerestük egymás úgy döntöttem én írok rá. Szerintetek helyesen tettem? Tényleg kell attól félnem, hogy nem is érdeklem annyira? Fiúknál is úgy van aért, hogyha nem érdekli őket egy csaj, akkor nem írogatnak hülyeségeket (hogy milyen jó lenne, ha ott lennék...stb), hanem lerázzák, nem?
2011. szept. 1. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted,hogy írtál neki,úgy tűnik jól látod a dolgokat,remélem összejön és szeretni fog téged!22/F
2011. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nekem nem tetszk egy lány, akkor nem írok neki és kész.


Ha tetszik, akkor meg mindennap írok.


De ki tudja ő nála mi a helyzet, ahány ember annyiféle...

2011. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kicker ***** válasza:
Hogy ráírtál nem probléma,sőt egészen biztosra veszem a srácnak nagyon jól esett,ez is egy játék része.Én úgy gondolom hogy tetszel neki és valóban fontosnak tart és meg akar bizonyosodni hogy ugyan ezt érzed Ő iránta.Néha az elfelejtett vagy a direkt elkerült lépés olyan eredményekhez vezethet aminek talán nem is szabadott volna bekövetkeznie.Ha fontos mindegy hogy ki de valakinek meg kell tenni a lépéseket különben lemaradhatok egymásról, és akkor már késő lehet.Hibát magunk gerjesztünk ráadásul feleslegesen,ne tegyétek.
2011. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22 éves Ádám az illető? Mert akkor messze kerüld el!
2011. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!