Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy miattam veszett össze 2 srác?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem őket, nagyon jóban voltak, nem is láttam őket egymás nélkül. Az egyikükkel elkezdett köztünk alakulni valami, de kettesben igazából sosem beszélgettünk, általában többen voltak körülöttünk, vagy minimum ez a másik srác. A fura az, hogy mind a ketten csomószor kérdezgették, hogy a másik bejön-e nekem. Na már most, ez a másik srác egy idő után mindig ott maradt velem beszélgetni, amikor a barátja nem volt a közelben. Innentől kezdve a srác nem is nagyon közeledett már felém, nem jön oda hozzám (bár ugyanúgy mosolyog rám és köszön ha összefutunk), őket viszont azóta sem láttam együtt egyáltalán. Lehetséges, hogy miattam vesztek volna össze?
2010. nov. 3. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny!
2010. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simán lehet. Mivel ti nők az ördög legmocskosabb fegyverei vagytok. ;)
2010. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg jot rohognek rajtad. a fiuk nem olyanok mint a lanyok ....
2010. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg biztos hogy mind2-jüknek tetszel,és nem értik mi van..A másik azért nem közeledik már,mert ugye ott maradt veled egyik,és azt hiszi akkor biztos volt valami..

Tetszik neked valamelyik? Akkor egyértelműen jelezd felé..

Velem is ez volt.. Egyik tetszett,de én mind2-nek tetszettem..Egyik azt hitte,hogy nekem bejön másik is,és hogy akkor inkább visszalép..De akkor megmondtam hogy nekem csak ő tetszik..Volt némi kavirc,de lényeg a lényeg,összejöttünk.JELEZD EGYÉRTELMŰEN!!!!

2010. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!