Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vn 1csaj a suliban aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vn 1csaj a suliban aki nagyon bejön. A Barátnője 1nagyon-nagy r*anc és folyton piszkál meg meg még az osztályba vn pár csaj akinek tetszek meg r*hadt nagy "felhajtást" csináltak miattam?

Figyelt kérdés

Nah és az a csaj nm nagyon foglalkozik velem meg h közeledjek hozzá?

ő "discosabb" én meg Rocker vagyok nm tom h bejövök-e neki és azt is h tudhatom meg h tetszek neki vagy sem mit csináljak hogy "észrevegyen"? Értelmes válaszokat vagy semmit..(még annyit h 1osztályba járunk és 11esek vagyunk) (a kérdőjelet csak azért írtam az eslő "izéhez" mert csak így fogadta el


2011. szept. 6. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni -.-
2011. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam és nm néztem igazán át..szóval bocsi előre a rossz helyesírás miatt
2011. szept. 6. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
oo,hát ez igy nagyon nehéz.. látszik ogy azert van olyan pasi is aki nem a p*csákra bukik:) proballj meg vele beszellgetni vagy ilyenek:) sztem azh nem discos vagy nemfogja zavarni,kiveve ha van barátja amit titkol:D L/14
2011. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!