Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom már lassan 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom már lassan 2 hónapja, és mégis jó ha eddig 4szer találkoztunk. Kicsit besértődött rám, mert nem megyek el hozzá hétvégén (távkapcsolat). Jogos?

Figyelt kérdés
Szóval hiába mennék csak kb 2 órát lehetnénk együtt,mert utánna haza kell jönnöm,mert késöbb nem lesz buszom. Nekem meg egy dugás nem ér ennyit. Mert abba a 2 órába csak az lenne. van így értelme egyáltalán a kapcsolatunknak? Akik táv.kapcs.ban vannak ők hogyan és hányszor találkoznak?
2010. nov. 3. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég vulgárisan fogalmazol... Na mind1 :D

Szóval. Szerintem egy távkapcs akkor működhet ha a két fél régóta együtt van és szeretik egymást.

Nálatok ez ezek szerint nincs meg. Ha neked teher h talkozzatok, akkor nincs sok értelme folytatni szerintem.

Am nem tudom miért sértődik meg, ha annyira akar látni ő is mehet hozzád. Kettőn áll a dolog mindig.

2010. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt,bár inkább én vagyok az akit zavar,hogy keveset vagyunk egymással,mert a barátom sokat dolgozik.Kb.mi is 2 órára tudunk mindig találkozni,és csak szex van,de nekem az is jó,csak vele lehessek.10 napja ismerem és eddig 2x taliztunk.
2010. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. kéthetente találkozunk, 6-10 órát vagyunk együtt, ez nagyrészt szex. Szal nekem megérne "ennyit" egy dugás. */L
2010. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az h teher,csak én nem csak szexet akarok egy kapcsolattól. És most meg más nem is lenne. És enynit nekem ér,h utazzak több órát,azért h kb 2 óra mulva utazzak hazafele vissza több órát.

Van barátom,és mégsincs. :( :S

2010. nov. 3. 12:54
 5/8 A kérdező kommentje:
meg eddig akárhányszor taliztunk mindig csak szex volt(ha én mentem ha ő jött). nekem nem csak erről szól egy kapcsolat.
2010. nov. 3. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menjetek egyikőtökhöz sem. Félúton találkozzatok vagy valami harmadik helyen. Sétáljatok, beszélgessetek, etc.
2010. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi hetente találkozunk, csak hétvégén (más városban tanulunk). Több órát együtt vagyunk, de nagyrészt csak szex,filmnézés,összebújás,beszélgetés van. Kb 2-3 havonta csinálunk vmi más, egyedi programot. Tökéletes így mindkettőnknek..
2010. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok. Akkor pozitívum ha neked nem csak erről szól. Azt kell kiderítened, hogy neki vajon csak Annyit jelent a kapcsolatotok, h csak arra vagy jó neki, vagy esetleg ő is akar veled komolyabb kapcsolatot létrehozni.

Ehhez először is beszélned kell vele. Őszintén. Akkor minden kiderül.

Ha az derül ki h csak pár órás együttlétre vágyik tőled, hagy a fenébe. Ha többet akar, akkor meg beszéljétek meg mikor, hol találkoztok, találjatok ki programot, beszélgessetek, satöbbi. Ahogy az előttem szóló is írta.

2010. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!