Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat. Ki mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
VAn egy helyes,vagány,laza,bandázós srác,aki belém szeret,minden nap msn,telefon és hát én is megszeretem.MInden szép és jó,de nincs nete és nem tudunk beszélni,azt hiszem h nem szeret,de mikor megint lesz nete rám ír msn-en és bejelenti h még mindig szeret.Boldog vagyok ő is minden jó,de megint nincs nete,levelet küldünk egymásnak és én már írtam neki h messze vagyunk,találjon magának más lányt,de ő kitartóan azt mondja h szeret és sokat gondol rám,nem csajozik.Szeretnék neki hinni,de nem tudom.Szerintetek van értelme így?Már fél éve vagyunk együtt és mindig kitartottunk egymás mellett,de messze lakunk(210 km)
2010. nov. 5. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt mondtad neki hogy inkább keressen másik lányt, és mégis te kételkedsz hogy szeret-e ? Értelme az egész kapcsolatnak lehet IS meg nem IS ... aszerint hogy kinek mik az igényei . :D


( nálam az ilyen nem működne,ennél többre vágyom, egy hús-vér férfira a közelemben )

2010. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs
2010. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs nagyon, nem lehet így teljesen megismerni az illetőt, ez amolyan haveri kapcsolat. Kb elmondhatod, hogy van pasid.

És igen, ha szeretnéd miért mondtam neki, hogy keressen más lányt?

korod?

2010. nov. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

távkapcsolat = bukó

csak 2 gyenge ember között jöhet össze aki képtelen a környékén hozzá való párt találni

2010. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran tudtok találkozni? Hány évesek vagytok?
2010. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
MInd2en 16 évesek vagyunk.És találnák pasit a környéken ezzel nem lenne gond.És ez nem is haveri kapcsolat mert szeretjük egymást.
2010. nov. 7. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
én vagyok az élő példa h működhet, több mint két éve nálunk is annyi a táv de mivel közös jövőt tervezünk úgy nem bukó
2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
08:32-nek üzenem, hogy ez nem gyengeség kérdése. Csupán attól hogy vannak még olyan emberek, akik normális kapcsolatra vágynak és nem kell nekik az első k@rva vagy f@szkalap, aki csak kihasználja őket, és tényleg olyannal szeretnének összejönni akit igazán szeretnek, nem egy diszkós divatemberrel, attól még ez nem számít gyengeségnek. Persze lehet hogy ezt már ma így hívják... de hát sok minden fura van a mai világban nemde :-)? Arról meg nem tehet szerencsétlen, hogy pont messze lakik az illető. Én százszor jobban mennék bele távkapcsolatba, mint akármilyen más közeli kapcsolatba, ha igazán szeretem az illetőt. De ez csak én vagyok, ismétlem...
2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nincs, hagyd a fenébe az ember úgyis elgyengül vagy megunja, hogy annyit kell utazni érte
2010. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már fél éve vagyunk így és ugyanúgy szeretjük egymást mint az elején és küzdünk h egyszer együtt lehessünk


"Az igazán fontos találkozókat a lelkek előre megbeszélik egymással ,jóval azelőtt,h a tulajdonosaik találkoznának"

2010. nov. 7. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!