Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy járok valakivel?

Figyelt kérdés

Amikor elsőnek jártatok valakivel, hogyan mondtátok el neki?

Mit szólt hozzá?

Hány évesek voltatok akkor?


2010. nov. 4. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
anyu lenne egy jó hírem a számodra lehet hogy pár év múlva nagymama leszel.....
2010. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Háát az én tröténetem elég vicces xD én is féltem elmondani és ezért amikor aludni mentem egy levelet tetem anyumék ágyára amiben leírtam mindent xD De bevált!!! :)
2010. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

így: Anya van egy barátom.

a többi meg majd jön magától

2010. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én már 1 hónapja jártam a barátommal,és nagy hazugságokat kellett itthon mondanom,h tudjunk talizni.Mindig vmelyik bnőmel taliztam :P, aztán egy nap mondtam h xd-el talizok.Aztán másnap épp boltban voltunk és közöltem anyával h tegnap összejöttünk :) anya persze nagyon meglepődött,vhogy éreztem h csalódot v nem is tudom,rjött h felnőtt a pici lánya :) 14,5 éves voltam.Most 17 vok és még mindig együtt vagyunk :)
2010. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
muter! a szomszéd Józsi szokott kúrni!
2010. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szrtlkrobi válasza:

állj.elé.és.mondd.meg.neki.:D

minnél.hamarabb.annál.jobb.és.nemkell.hazugságok.árán.elmenni.otthonróól.

muszály.lesz.neki.megérteni.hogy.nem.maradsz.ökökké.a.pici.lányaa..

én.legelső.nap.elmondtam..akkor.15.éves.voltam.:D

2010. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!