Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány vagy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány vagy fiú, aki szívesen elbeszélgetne velem? Szimplán csak megbeszélni a problémákat vagy eldumálni?

Figyelt kérdés
Bocs a kategóriáért, csak épp mostanság nincs nagyon kivel úgy beszélgetni... olyan valakire gondolok aki olyan beszélgetésre vágyik hogy egy idegennek kiöntheti a lelkét, akár anonimként maradva, bármilyen témában...
2010. nov. 4. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia? Hány éves vagy, én is épp unatkozom de marhára, annyira megismernék valami új embert
2010. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

korod, nemed?(nem mintha annyira számítana, de had tudjunk már mi is rólad valamit) :)

16/É

2010. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen elbeszélgetek veled :)Írhatsz itt,vagy akár privátban is.
2010. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*16/L
2010. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

17 L

írhattok privit

^^

2010. nov. 4. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szívesem beszélgetek veletek!:DD
2010. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetés helyett nem lehetne inkább egy kis anonim szex? :)
2010. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is beszélgetnék.. :)
2010. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne is hararagudj,de nem fogom kionteni a lelkem egy ismeretlen embernek akinek meg az arcat sem lattam. ha Magyarorszagon elnek esetleg meghivnalak pl. Pesten a Costaba es ott elbeszelgetnenk.ha meg nem vagyunk szimpik egymasnak,akkor meg helo szia szevasz,nincs nalatok terasz?
2010. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom... én jobban kitudnám önteni a lelkemet egy idegennek, mert a barátaim ha véleményről van szó mindig csak jókat mondanak és bíztatnak, ami persze jól esik meg minden, de tudom, hogy azért nem mondanak rosszat mert nem akarnak megbántani, egy idegen elött ez persze nem probléma, és lehet, hogy jobban átlátja a helyzetemet, mivel lehet, hogy már volt benne része...persze bármi lehet.
2010. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!