Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak a szexet akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a szexet akarja vagy van valami más terve is velem?

Figyelt kérdés

Egy ideje párkapcsolatban élek már, és olyan 4 hónapja megismertem egy férfit, aki folyamatosan húzza az agyamat. Pl olyanokkal, hogy masszírozzam meg, meg hogy mikor szerelmeskedünk már stb. Persze ezeket csak akkor mondja amikor nincs mellettem a párom, ha ő is ott van akkor lapít mint valami nyuszi.

Személy szerint ha nem lenne párom akkor simán összejönnék vele, de így nincs semmi esélye...Nekem egy kicsit furcsa az hogy egy pasi ennyire teperjen, dehát ki tudja, őszintén szólva nem tudom hogy mit akarhat tőlem. Szerintetek?


2010. nov. 4. 12:02
 1/8 bakfitty ***** válasza:

hát én a te helyedben koccoltatnám....

ha van párod akkor miért nem pofozod fel ezt a férfit?

vagy te ezt szereted ha nyomulnak rád ugy hogy 1 párkapcsolatba élsz?

2010. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van párod és nem akarod dobni, nem mindegy?
2010. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először is nem az én ismeretségi körömből jött ez a férfi, a párom fönöke, szóval nem éppen felpofozni kéne, bár ez is egy lehetőség...És nem szeretem ha nyomulnak csak az a gond, hogy a mi kapcsolatunk sem a régi már a párommal, de azért annyira nem rossz, hogy mással kezdjek.
2010. nov. 4. 12:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Igazad van, nem szeretném dobni a páromat, de mostanában nem tudom, hogy mi van velünk, nem olyan már mint régen.
2010. nov. 4. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírtakból úgy érzem, hogy előbb-utóbb beadod a derekadat...
2010. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, ez majd eldől hogy mi lesz a mostani kapcsolatomból. Őszintén szólva nem akarom kidobni a páromat, de amilyen problémáink vannak...hát nehézkes a dolog, de úgy vagyok vele, hogy mindent meg lehet oldani. Persze könnyebb lenne ha nem lenne ez a fickó...
2010. nov. 4. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyanilyen helyzetben voltam. Szakítottam és végül két szék közül a pad alá estem :S
2010. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tegyél úgy mint ha benne lennél 1 pásztorórában. Meglátod mit reagál, de szerintem meghátrálna...
2010. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!