Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja mindenki csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja mindenki csak a szexet tőlem? :S

Figyelt kérdés

tehát..

velem minden fiú csak leakar feküdni.. de ezt nem kapják meg onnantól kezdve meg nem kellek nekik.. akinek meg valami oknál fogva még is odaadtam magam mert azt hittem hogy ebből egy jó hosszú távú kapcsolat lehet az meg pofára ejtett elég csúnyán :S

rendes komoly kapcsolatom még nem volt.. tudom, hogy fiatal vagyok, de lesz olyan pasi aki magamért fog szeretni és nem csak kihasználni akar?

nagyon elvagyok már keseredve.. :(

volt aki felajánlotta, hogy legyünk szexpartnerek.. a volt pasim meg megkeresett egy év után, hogy mit szólnék egy délutáni légy ottra.. ezekre nemet mondtam.. de már kezd nagyon összetörni az önbizalmam :(

tudom, hogy erre nem nagyon tudtok mit mondani, de azért valami kis megnyugtatást kérlek..

l/17


2009. szept. 5. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy vonzó és szexis nő vagy! Ne görcsölj, eljön majd az is,aki TÉGED fog szeretni, nem a tested:) Addig meg legyél tovább is "nehéz" eset, mert az erkölcsi tartás a nőnél nagyon fotnos
2009. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
biztos qrva jó nő vagy:) Ne legyél szomorú mert senki se szereti ha egy gyönyörű lány szomorkodik:)
2009. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm ezeket az önbizalom növelő kommenteket, rendesek vagytok :)

de azért annyira hudejó csaj én se vagyok :D

tudom a korlátaimat :)

2009. szept. 5. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 dolgot tudok elképzelni.

a.) egy elviselhetetlen csaj vagy hosszútávon, de jó nő

b.) ők gyökerek, és te meg jó nő vagy.

c.) rossz pasiknál kopogtatsz


utóbbi a legvalószínűbb, de ne várd, hogy bárki is véleményt tudjon mondnai a személyiségedről pár sor alapján...

én a személyiségedre tippelnék második helyen.

2009. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

egoista nem vagyok.. de nem hiszem hogy elviselhetetlennék hosszútávon, hisz nincsenek féltékenységi rohamaim..

meg próbálok odafigyelni rájuk.. én tényleg nem tudom már, hogy mit tegyek, hogy legyen egy normális kapcsolatom.. a legjobb barátnőmnek mindig egy hosszútávú kapcsolat jön össze.. tény hogy rossz helyen is kopogtattam már.. de MINDIG?? o.O

:(

2009. szept. 5. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
17 évesen mi az,hogy mindig? Ilyen idős korban amúgy is eléggé ritka a hosszú kapcsolat.. :S én pl 18 vagyok, de nem sok lány mellett lennék hajlandó 2-3 hónapnál többet lehúzni..:(
2009. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

úgy értem, hogy legalább 8 hónapos kapcsolatai voltak..

14 éves korában is egy évet volt az akkori pasijával... :/

2009. szept. 5. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

van kedved ismerkedni?


17/f

2009. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mond, hogy nem csak szexet akarsz és akkor privibe kaphatsz egy msn címet :D

csak akkor írj egy privát üzenetet :D

2009. szept. 5. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan olyan csaj vagy akinek leírtad magad én is szívesen megismernélek!!
2009. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!