Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy belém szeressen? : S

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy lány aki a legjobb lánybarátom, de én mégis beleszerettem és ő azt mondta, hogy helyes vagyok meg minden, csak nem akarja elrontani a barátságunkat, hogy tudnék ezen változtatni?
2010. nov. 4. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát öreg... Sajnálom, de ezen sajnos sehogy :/
2010. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ha sajnos nem jönne össze a dolog, attól még maradhattok barátok, és lehet, hogy még jobb lenne

a barátság. De ha meg összejön a dolog akkor meg nagyon jó lesz.

2010. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés önmagában vicc...

Senkit nem tudsz "rábeszélni", hogy szeressen. Az vagy jön magától, vagy nem.

2010. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ő vagy szeret, vagy nem. Ha egyszer nem tetszel neki, azon nemsokat tudsz változtatni. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, és ne nagyon nyomulj, mert irtó idegesitő tud lenni.
2010. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján vagy felejtsd el a csajt ugy ahogy van még barát ként is vagy gyorsan felejtsd el ezt a szerelem dolgot én ugyanigy voltam egy csajjal tönkretett lelkileg pedig ö is szeretett csak nem akarta elrontani a barátságot ... aztán a végére annyira megromlott a kapcsolat hogy mára már beszélni sem beszélünk.
2010. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha csak barátként szeret, az azt jelenti h külsőre nem jössz be neki, márpedig úgy nincs esélyed.
2010. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy kölcsönös flört és "kavarás" után lettetek csak barátok( mert akkor simán van esélyed) vagy alapjáraton eleve így indult a kapcsolat, hogy csak barát( akkor kevésbé van esély) viszont tudod semmi sem biztos és nincs semmire sem általános szabály van olyan is, hogy csak barátok aztán egymásba bolondulnak és fér és feleség lesznek

meg olyan is hogy csak barát mert a csajnak valóban nem jön be..meg azért mondja, hogy csak barát mert tesztel, hogy mennyire küzdesz érte vagy gátlásos és valóban fél egy párkapcsolattól és időre van szüksége..ki tudja?

Ezt senki sem tudja max csak találgatnak a népek aztán vagy úgy van vagy nincs úgy..egy biztos te tapasztald ki és ne mások véleményét vedd szentírásnak csak max tanácsnak.

2010. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki , hogy probaljuk meg aztan lessz ami lessz :)! Sok sikert!
2010. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek, hát ez egy elég érdekes dolog, ha nem érezne semmit akkor nem úgy viselkedne velem mint ahogy viselkedik.
2010. nov. 10. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!