Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy tényleg szeressen? Mit tegyek, hogy legalább jobban megkedveljen, amíg együtt kell élnünk?

Figyelt kérdés
Hogyan érjem el, hogy tényleg szeressen? Nagyon furcsa helyzetben vagyok egy sráccal.2évig jártunk, utána szakítottunk, megint összejöttünk, megcsalt, szétmenünk, de most együtt élünk. Én úgy érzem szeretem, ő a legkevésbé sem biztos abban, hogy érez vmit irántam. De nem tudunk szétköltözni. Mit tegyek, hogy legalább jobban megkedveljen, amíg együtt kell élnünk?
2011. okt. 20. 14:33
 1/4 werti válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb megoldás,ha eltávolodnál tőle,ha ő ezt észreveszi,akkor igenis érez még irántad valmit,de ha nem,akkor az annyi is...
2011. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Tedd magad hasznossá, ha érzi, hogy gonskodsz róla, elég nehezen tud majd rólad lemondani. Mindenki szereti, ha kényeztetik.
2011. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Engedd el. nagyon egyoldalú ez a dolog, miért erőlteted magad rá? miért nem tudtok szétköltözni?
2011. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem vigyel fel a lakasra mas fiukat vagy beszelgess telefono ugy fiukkal hogy o hallja.. aztan rajon hogy mekkora csodat veszitett...
2017. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!