Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fenét esznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a fenét esznek rajtam a srácok? Oo

Figyelt kérdés

Először is leírnám,azt,hogy nem dicsekedni,nyávogni,hisztizni és az agyamat játszani jöttem ide.Csupán csak magamat ismerve csodálkozok ezen a dolgon.Azt nem értem,hogy mi tetszik bennem a pasiknak.Nem vagyok a suli legszebb csaja,nem vagy nagy partyp*csa sem,(ma este is itthon vagyok)de azért szoktam járni szórakozni,nem öltözködök úgy,hogy mindenem ki legyen,nem vagyok "celeb" se,nincs 60000 ismerősöm a különböző közösségi portálokon,mégis kapásból van most 5 srác aki kapcsolatot szeretne velem,így is,hogy van barátom.Szépnek tartanak,kedveskednek,aranyosak velem és hasonlók.Én nem tartom magam annyira szépnek,de bányarémnek sem.Ismerek nálam sokkal szebb lányokat is.Szerintem fontos az első benyomás és miután megismerek egy srácot és beszélgetek vele,legtöbbször többet szeretne.Lehet,hogy kicsit zavaros a dolog,de azért remélem érthető.


A megvető,idióta válaszokra nagyon nem vagyok kíváncsi!Köszönöm!

(Csak egy lány)


2010. nov. 5. 17:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
vagyok*
2010. nov. 5. 17:22
 2/18 anonim ***** válasza:

hát nekem nem kell egy büdös k*rva lány aki minden nap a diszkóba kurvul :D

nekem aranyos kedves átlagos lány kell... és te ilyen vagy..

ezt írtad kb.. nah szerintem ezért

2010. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Talán túl közvetlen vagy mindenkivel,és ezt félreérti sok pasi, velem is megesett.Ha túlzottan a jó oldaladat mutatod, esélyes hogy előbb utóbb beléd habarodjanak a pasik.Szerintem ez lehet a "baj".
2010. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet te nem találod magad szépnek. Afelől a fiúknak szép lehetsz. Fontos még a kisugárzás is.
2010. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy te nem tartod magad olyan szépnek más még tarhat annak.Lehet hogy olyan a kisugárzásod amivel leveszed a lábukról.Nem kell ahhoz topmodellnek lenni.;)
2010. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, és megmondom.
2010. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen.Talán túlságosan is barátságos és közvetlen vagyok mindenkivel.Asszem változtatok.Vagy nem is tudom :/ :)

Köszönöm mindenkinek!

2010. nov. 5. 17:29
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki..., bezzeg körülöttem nem ugrálnak a lányok
2010. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elég ha egy lány szép. Nem kell menőnek lennie, nem kell állandóan bulikba járnia ahhoz hogy teccen vkinek.
2010. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz: nem vagy partip*csa, nem vagy celeb, nem vagy ribi. Senkinek sincs baja egy normális, rendes lánnyal.
2010. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!