Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már jegyesek vagyunk, de majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már jegyesek vagyunk, de majd csak házasságunk után fogunk nemi életet élni ami még 2 év, mit csináljak ha a páromnak éjszakai magömlése van és más lánnyal álmodik? Nagyon féltékeny vagyok. Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Höhö..
2010. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti ilyen jézusos arcok vagytok?
2010. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi az, h nemi életet, csak utána éltek?

Ismerek egy ilyen párt, de ők igazából mindent csinálnak csak épp szex nincsen. De orális dolgokkal azért egész jól le lehet vezetni. Az hogy más lánnyal álmodik, az meg nem túl nagy szám. Az álmait nem tudja irányitani az ember, de azok nem is jelentenek sokat

2010. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálnod semmit. Ő majd tudni fogja, hogy mit kell tennie. Ha álmodik is másik lányról, azt te úgyse fogod megtudni, hacsak nem vagy gondolatolvasó.
2010. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rideg. Ti tudjátok, bár azért álmokra féltékenynek lenni marhaság. Mondjuk magömlésekkel elég durva lehet felnőttként élni, én ha mást nem egy kecskét már biztos megreszeltem volna...
2010. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi keresztyének vagyunk ami azt jelenti,hogy hiszünk Jézusban.Mi nem is fekszünk le egymással és orális szex sincs csak csók.amúgy mi még elég fiatalok vagyunk,szóval még nem felnőttek...ezért kell olyan sokat várni az esküvővel.

Köszönöm az eddigi válaszokat valószínű,hogy tényleg nem kéne az álmok miatt féltékenynek lennem,de olyan nehéz nem annak lenni :(

2010. nov. 5. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:

én olyan párokat is ismerek (jegyes tizen-huszonéveseket is) akiknél még csók sincs ;)

Várj türelmesen! Megéri! Mind ezt mondta utána. Hogy örül h várt, mert megérte.

a magömlésre meg ne legyél féltékeny! Ez természetes. az meg h álmában kivel szexel... semmit sem jelent. 1, lehet h veled... 2, ha téged szeret.... ez nem számít. akk úgyis csak rád vágyik amikor csak tudatánál van ;)

2010. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Köszy, ez sokat segített!
2010. nov. 5. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!