Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra illik ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra illik ajándékot venni párom anyukájának és a hugának?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt leszünk 5 hónaposak.Barátomnak biztosan veszek ajándékot.Szerintetek neki illik vennem valamit?

L19


2010. nov. 6. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, viszont valami saját készítésűt illene: süti, likőr, bonbon, gyertya, dekupázsolt doboz,
2010. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg valami bonbont mind a kettőnek becsomagolva. szép, csinos és elegáns. ja és még finom is. és látják rajtad, hogy komolyak a szándékaid. plusz talán mégjobban megkedvelnek, hogy rájuk is gondoltál.
2010. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy ajándékokban semmiképp nem kell gondolkodni.Én a helyedben vinnék egy-egy finom bonbont szépen becsomagolva.

Vagy ha tudod,hogy valamelyikük gyűjt valamit (én pl. kis procelánbabékért vagyok vagyok oda) és nem drága akkor abból egyet vehetsz.Vagy ha tudod,hogy mire vágyik az anyuka.

Ha tudod,hogy szeretik a mécseseket,akkor bonbon helyett azt is vehetsz.


Számomra ilyen helyzetben az lenne a fontos,hogy gondolok rájuk,s valami jelképes ajándékot nekik is adok!Ez tényleg lehet egy bonbon is,szépen becsomagolva:)

15/L

2010. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én vittem már ajándékot mikulásra (kis csoki, semmi extra) és megkaptam hogy biztos azért csináltam hogy benyaljak(Y)
2010. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyél neki liliput expandert!!!! akkora mint egy 1személyes ágy és valaki kutyapózba felfekszik rá a másik meg egy tekerővel egy dildot ereszt a lyukába és ha tekered oda vissza mozog szerintem jó ötlet....


Viccet félretéve:

Az se rossz ha sütsz valamit és elviszed :D

2010. nov. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!