Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak és hogyan mondjam vissza finoman a találkozót ugy h ne sértődjön be rám?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatnak indult,de én szerelmes lettem. Ezt be is vallottam neki,amire nagyon durván reagált,és eléggé meg is alázott. Több mint egy évig nem is beszéltünk ezek után.

Mostanában viszont megint találkozgatunk. Először azért mentem bele mert elkezdtem reménykedni h hátha meg gondolta magát. De rájöttem h megint csak arra vagyok jó neki. Ma este megint találkoznánk,de én nem akarok. Már nem akarok vele többet találkozni,de nem tudom hogyan mondjam neki. Félek,h ha nemet m,egint ugy megaláz mint annak idején. Félek tőle,mert eléggé alám tudna tenni ha akarna. Most mit csináljak?

Kérlek ne azt irjátok h elöbb kellett volna gondolkodnom,és h hülye voltam h azok után h egyszer a sárba tiport megint találkoztam vele,de szerelmes voltam akkor belé még mindig.

Most már felnyílt a szemem,és hiába fantasztikus vele az ágyban inkább csak azért találkozok vele mert félek ha nemet mondok akkor megaláz és alám tesz.

20/L


2010. nov. 6. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
pontosan mit is csinálna veled, ha nem találkoznál vele?
2010. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Viki233 ***** válasza:
erre én is kivi vok.
2010. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megzsarolna,lealázna
2010. nov. 6. 12:32
 4/7 A kérdező kommentje:

ismeritek azt az oldalt h "excsajok.hu"?

Mikor annak idején vége lett akkor is azt mondta h fel tesz oda néhány képet :S hiába mondtam h nem készült soha semmilyen felvétel ő váltig állította,és annyira mondta h a végén elhittem h tényleg lehet

2010. nov. 6. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Jujj, de szörnyű...

Mondd meg neki, hogy nincs kedved sem a találkához, meg úgy összességében hozzá sem. Ha nem bírja felfogni, azzal csak önmagát minősíti, felesleges vele foglalkozni.

2010. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valszeg nincsenek olyan képei, csak zsarolni próbál. Szal nyugodtan mondd vissza!
2010. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia az excsjok most szünetel :( és valoszinüleg nem is fog müködni ugyhogy e miatt ne aggodj!! oda nem fognak már kirakni!
2010. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!