Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy mondjam meg a barátomnak úgy, hogy ne sértődjön meg? 16/L

Figyelt kérdés

Azt akarja ,hogy töltsem náluk a hétvégét, de a házuk elég szegényes , olyan mint egy patkánylyuk, a szülei meg elég büdösek.


Azt akarom ,hogy inkább nálunk töltsük el a hétvégét mert nálunk van egy kényelmes sarokkád ahol össze tudunk bújni.

Nálunk finomabb ételek vannak, nem csak krumplis tészta.

A szobám nagyon tiszta, jól berendezett ahol jobban tudnánk romantikázni mint náluk.


2011. okt. 27. 12:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%
Két napot kibírsz, nem? Majd jövőhéten mentek hozzátok.
2011. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

12:43


De tényleg nagyon rossz körülmények vannak ott.

Én nem vagyok hozzá szokva ehhez.

2011. okt. 27. 12:44
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec mondd meg,hogy szégyelled,hogy szegény,szégyelled a szüleit,és nem akarsz a közelükbe menni.Jobb az elején tisztázni,hogy nem felel meg a köreidnek.
2011. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kamu. Majd mindjárt nekedugrik itt a nép, te elkényeztett pics@, te meg mehetsz feljebb a toplistán.


Ki van ez találva.

2011. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
98%
Ha szereted a pasid, akkor szokjál hozzá. Biztos nem venné jó néven, hogy odaállnál elé, és azt mondanád, hogy figyu már, menjünk inkább hozzánk, mert ti csórók vagytok ráadásul anyádék még büdösek is. Gondolj már bele.
2011. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:46


Csak olyan rossz belegondolni ,hogy egy ilyen helyen töltjük együtt az időt, amikor nálunk sokkal kényelmesebben ellehetnénk.

2011. okt. 27. 12:47
 7/45 anonim ***** válasza:
98%
Már ne haragudj de egy kapcsolatban néha kompromisszumot is kell kötni, én 2 évig jártam a a páromhoz minden második héten 17 éves korom óta mert 150 km-re laktak tőlünk egy ócska garzonba ami mindig tiszta por volt és túléltem mert szerettem Őt. 19 évesen hozzánk költözött és ennyi. Ezzel szemben 2 napot tényleg kibírsz.
2011. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%

Gondolkozz el azon, hogy akarod-e azt a fiút vagy sem. Ha akarod, akkor bizony része lesz az életednek a családja is, illetve az ő körülményei. Nem lehettek mindig csak nálatok.

Ilyen alapon a fiút is szégyellheted mások előtt, nem?

2011. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

12:55


Nem szégyellem a körülményeiket, csak nekem ne kelljen a házukban laknom.


Később azt akarom ,hogy hozzánk költözzön.

2011. okt. 27. 12:57
 10/45 anonim ***** válasza:
33%

Könyörgöm, nem tudsz kitalálni egy normális kifogást?

Mondd azt, hogy a szüleid nem engedik, hogy ott töltsd náluk az éjszakát, csak úgy engednék meg, ha a barátod jönne hozzátok. (persze ezt tisztázd előre a szülőkkel, nehogy aztán a fiú kérdezősködjön, hogy mért nem engedik hozzájuk, a szüleid meg nem tudnak semmiről)

2011. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!