Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú:Szeretlek! Lány: Én is!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú:Szeretlek! Lány: Én is! (Ohh basszus hogy szakítsak vele, mit mondjak? ) Mit gondoltok erről? Előfordult már veletek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ilyen még nem :S nem tudom.. lehet csak ugrat nem ?
2010. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valójában én vagyok ilyen helyzetben...A lány vagyok...:/
2010. nov. 6. 15:10
 3/16 anonim ***** válasza:
elmesélnéd kicsit részletesebben mert igy elég nehéz
2010. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

16 éves lány vagyok.

Valójában nem értem magamat.

Amíg nem jöttünk össze teljesen odavoltam érte..Összejöttünk,kicsit jobban megismertem és kezd átváltozni barátivá ez az egész(részemről..)(Szerintem korán jöttünk össze)

Nem akarom megbántani,de szerintem szakítani fogok..Na és ez a gond..Ő azt hiszi semmi baj nincs,mikor mondja hogy szeretlek nem tudok mit csinálni azt mondom én is..De ez nem igaz...:/

2010. nov. 6. 15:15
 5/16 anonim ***** válasza:
ás van egy másik fiú aki szerelmet vallt ?
2010. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nincs...
2010. nov. 6. 15:21
 7/16 anonim ***** válasza:
jah most már értem hogy mondod.. hogy ő szeret te úgy érzed hogy nem.. hát nem tudom ebből hogy lehetne kijönni jól talán mond neki hogy nem vagy biztos magadba és kell egy kis idő
2010. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És kérjek szünetet? De ez így elég gáz..:/
2010. nov. 6. 15:24
 9/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom..:( egyebet nem tudok mondani
2010. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát..Majdcsak lesz valahogy..

Köszönöm hogy vetted a fáradtságot és írtál,segítettél.:)

2010. nov. 6. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!