Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a szerelemtől, jó ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől, jó ez így?

Figyelt kérdés
Néhányszor már voltam szerelmes, de nem viszonozták, annyit szenvedtem meg minden,hogy most már belegondolni is félek attól,hogy szerelmes legyek. Pedig most lenne valaki,aki szeret,és én is nagyon kedvelem,de attól félek hogy ha beleszeretek,akkor elfogom veszíteni,és az nagyon rossz érzés lenne. De ha nem szeretek bele, vagyis ezt hangsúlyozom magamnak, akkor is elveszítem őt,talán kevésbé lesz fájdalmas. Szerintetek mit tegyek, mi a helyes,vagy a legjobb döntés?
2010. nov. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én a csalódástól félek.
2010. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is félek :$

17/f vagy de van egy lány akit örülten szeretek de félek h el veszítem ha összejövünk

2010. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lifetastesgreat válasza:
Miért veszítenéd el ha beleszeretsz?
2010. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán csak azért,mert mindenkit,akibe szerelmes voltam eddig elveszítettem.
2010. nov. 7. 06:37
 5/5 lifetastesgreat válasza:
Ilyen felfogással sose lesz senkid, és bánni fogod a dolgot. Próbálkozni kell, ne egyből a nagy szerelemre várjunk. Így sose lesz meg. Még az is lehet hogy ő jó lenne. De ha mindenkit ellöksz magadtól..
2010. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!