Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a szerelemtől. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől. Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

Nem tudok szerelmes lenni úgy érzem, pedig akarok csak nem tudok.

Na szóval ismerek egy fiút, szokott nálam is jönni de nem próbálkozik be hogy szex csak csók volt még.

Hozz nekem rózsát, tortát.

Mégsem tudok bele szeretni.

Nem volt még barátnője szerintem.

Amúgy velem egy idős.És félek hogy nem élte még ki magát nem hogy még hanem el se kezdte :/ és megcsal vagy ilyesmi szóval parázok szerelembe esni.Minden kapcsolatom rosszul végződött. :/



18/L


2011. jún. 1. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
"szokott nálam is jönni"?:))
2011. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Aki kockáztat az mer = 50% esélyed van arra, hogy csalódsz.

ÉS MÁSIK 50% ARRA, HOGY EGY NAGYON BOLDOG PÁRKAPCSOLATOD LESZ!


Nekem van erre egy egysoros saját spéci mondatom:

"Ha megpróbálod, és legrosszabb esetben is max nem jön össze a dolog, akkor VISSZAKERÜLSZ abba a pozíciódba, ahol épp most is vagy (egyedülálló), tehát nem vesztettél semmit, hanem egy ESÉLYT adtál magatoknak.


..........jah és a pasi nem fog mindig oda járni..... még megy 2 kört és összejön valakivel = csalódott leszel, mert nem használtad ki a helyzetet = új kérdés gyakorikerdeseken = Mit tegyek ha volt 1 srác akinek tetszettem, én meg nem akartam tőle semmit, most meg összejött egy könnyűvérű csajjal aki kihasználja, és hogyan jelezzem neki, hogy tetszik?


Jó úton jársz Kérdező, ha kiakarod írni ezt a kérdést 1-1,5 hónap után :D

2011. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!