Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az természetes hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes hogy 19 évesen nem borostásodom annyira mint az idősebbek?

Figyelt kérdés
gondolok itt a 22 23 24 éves srácokra
2010. nov. 7. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is ritka a szőr a pofámon...

lábamon, karomon viszont sokkal több.

mellemen, hasamon is alig van.

22F

2010. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22/L Igaz, hogy lány vagyok, de anno beszéltünk erről az osztálytársaimmal! Természetes, igen, mert benned kevesebb a férfihormon... Ez nem szégyen!!! Nekem kicsit szőrösebb volt a karom, most epilálom, és nem is látszik! :) Örülj neki, hogy a csajok nem fognak elhúzódni, mert szúrja őket a szakállad! :) Ennyi! Nyugi, semmi baj nincs abból, hogy nincs olyan szőröd, mint egy medvének! :)
2010. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

o barcsak en is olyan volnek:D:D

18 eves vagyok de 2 naponta kell borotvalkozzak:| olyan gyorsan no


mar idegesit

2010. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
természetes
2010. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19 évesen nekem se nőtt még rendesen a szakállam. Akkor én is azt gondoltam, hogy nekem sosem lesz rendes arcszőrzetem. 22-23 évesen elkezdtem behozni a lemaradást, most 27 évesen már azt kívánom, hogy bár maradtam volna meg azon a szinten. Én is nagyon utálok borotválkozni.
2010. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok, de még most is elég light-os, és ezzel bőven nem vagyok egyedül a haverok körében, ráadásul közel azonos a korosztály. Plusz nekem vegyes színű, helyenként szőke és messzebbről olyan vagyok, mintha koszos, vagy legalábbis májfoltos lenne a fejem :D
2010. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát én 14éves korom óta borotválkozom...először elég volt 4-5naponta, aztán késöbbiekben 15 évesen már 3naponta aztán 16éves koromtól két naponta most meg már hiába vágom le tőből az egész pofámról a szőrt akkor is kijön két óra múlva már a borosta.. ja és már 16éves korom óta 5centis kecskeszakállam van :D és a mellkasomon meg a hasamon is szőrös vagyok

19/F

2010. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Toreador ***** válasza:
Barátom 14 éves kora óta olyan mint egy 20 éves. Most 18, ugyanolyan, mint 14 évesen volt, szóval 20-nak néz ki. Nekem nagyon tetszik, ha valaki férfiasan szőrös, nem pihés nyuszimuszi :P 21/L
2010. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt aggódnod. Volt egy osztálytársam, akinek 21 éves korában egyáltalán nem nőtt szőr az arcán, csak az álla hegyén és a bajuszán egy kicsi. Nem is borotválkozott még. De később neki is elkezdett nőni rendesen. Sok embernek a 10-es évei végén még erősen "hiányos" az arcszőrzete és csak 20 felett kezd el emberes borostát növeszteni. Az sem feltétlenül előnyös, ha valaki mér 14 éves korától kezdve heti 3-szor borotválkozik, mert lehet, hogy túl sok tesztoszteron van a vérében és emiatt egy kicsit agresszívabb lesz és hamarabb kezd el kopaszodni, mint mások. Úgyhogy ne aggódj, hamarosan azt fogod kívánni, hogy bárcsak ne kellene mindennap a borotva után nyúlnod.
2010. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!