Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Élőben már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Élőben már nem is nagyon ismerkedem, mert ott jóesetben köszönés után hagynak ott a lányok.

Figyelt kérdés
...viszont neten beszélgetünk egy ideje, és ők mondják, hogy aranyos, meg szimpatikus stb. vagyok, de amikor mondom, hogy mackós vagyok, akkor "inkább legyünk csak barátok"...már nagyon elegem van ebből... pedig olyan nagyon nem is vagyok nagydarab...
2009. jan. 9. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy neked nincsenek igényeid a lányokkal kapcsolatban... nem hiszem el, hogy nincsenek :) keress olyan lányt, aki tipikusan bírja a mackós srácokat. Ennyi. Van ilyen, szerintem. :)


P

2009. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok lány van, aki kifejezetten a mackós pasikat szereti. :D Én is, van is egy mackóm. :D
2009. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azert ismerd be h ha neked vallana be csaj a neten (akivel mar regebb ota beszelsz es szimpatikus meg jo csajnak gondolod) h akkora mint 1 szekreny? xtem neked is elmenne a kedved.....

ha csak mackos vagy akkor az xtem nem baj ;) vagy ha zavar akkor probalj meg tenni rola.

2009. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de...

amikor már olyan lányokkal próbálnék meg ismerkedni, akiket részegen is 5x meggondolnék(tehát nem éppen szépségkirálynők), és ők küldenek el, az azért már picit idegesítő...

2009. jan. 9. 12:50
 5/9 anonim válasza:

Ismerkedj nyugodtan csak olyan csajokkal, akik bejönnek neked kép alapján.

Tegyél fel képet is a társkereső oldalra, egész alakosat és nem leszel "zsákbamackó" nekik. Egyszer lesz, akinek bejössz majd. Egyszerre nyugodtan írhatsz 40-50 lánynak is. A nagy számok törvénye alapján előbb utóbb bejön valami...


HAJRÁ!

2009. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát biztos vannak olyan lányok akiknek bejön a mackosabb tipus.Hát nekem pl nem jön be de mindig ilyenekbe botlok bele.jo legyek egy kis poci de azért ne mint egy kettes szekrény.De kinek mi jön be.

2009. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szió! A 2. válaszoló vagyok. Egyetértek az előttem szólóval, rakj föl képet, és akkor nem leszel "zsákbamaci", így a válaszolás előtt el tudja dönteni a csaj, hogy bejössz-e neki, vagy nem.
2009. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...egyébként van fenn képem, de sok értelme nincs...
2009. jan. 9. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ minden h-h adod elő magad, ha a csajok elküldenek akkor valsz nincs téma amiről beszéljetek ezen javíts


/17F/

2009. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!