Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkedem egy nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedem egy nővel, aki mondjuk 30 körül van, és esetleg szóba kerül az gyermekvállalás, akkor miért ijde meg, retten meg, vagy sértődik meg, ha pl. olyat kérdezek tőle, hogy mikor szeretne majd gyereket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom a választ rá,hogy ő pont miért,de néhány ok:

-még nem akar

-nem retten meg,csak valami eszébe jut.

-szeretne,csak nem tudja,hogy te mit szólsz hozzá.


30N

2011. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
30 éves nő nem akar gyereket?
2011. okt. 11. 17:05
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Én is utálom, ha ilyet kérdeznek tőlem és én sem szoktam ilyesmit kérdezni.

Egyrészt, ha még nincs gyerek, akkor mindenkinek a magánügye, hogy miért nincs, ha akarja elmondja magától, ha nem, akkor nem vájkálok a magánéletében. Másrészt a legtöbben nem úgy vannak, hogy ráböknek a naptárra, hogy ekkor és ekkor szeretnék gyereket. Ez úgy szokott lenni, hogy akkor szül valaki, ha úgy érzi kész rá, nem pedig terv szerint. Úgyhogy ez eleve kicsit hülye kérdés, hogy mikor szeretne, már bocs.

32/N

2011. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez világos, csak az nem, hogy miért baj az, ha én tudni szeretném, hogy mik a tervei a továbbiakra nézve?
2011. okt. 11. 17:07
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

ma 17:05


Rengeteg 30 éves nő nem akar még gyereket. Főleg az egyedülállók.

2011. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy aki egyedülálló, az nem akar. (Na jó, inkább csak logikus.) De ha én hosszú távra tervezek, akkor miért ne érdekelhetne ez a dolog?
2011. okt. 11. 17:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:07


Majdnem 30 voltam, mikor megismerkedtem a férjemmel. Gőzöm nem volt akkor még, hogy mikor akarok, vagy akarok-e egyáltalán gyereket. Sőt férjhez menést sem terveztem. Ez nem mindenkinél terv szerint működik.

2011. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ma 17:11


Én nem is mondtam azt, hogy "terv szerint", pusztán annyit, hogy egy nő érzi-e már 30 évesen, hogy akar családot. Az a baj, ha erre konkrétan rákérdezek?

2011. okt. 11. 17:13
 9/21 anonim ***** válasza:

Ja, kezdem érteni! Legalábbis azt hiszem. :)


Megismerkedsz egy nővel és elég hamar felhozod a gyerek témát... Lehet, hogy úgy érzik, csak egy nőt keresel, aki majd szül neked és nem elsősorban a szerelmüket akarod.

2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még nem akar.Van ilyen.És első nap, 1. héten egy ilyen kérdés tényleg indiszkrét.Annyit csak tudsz várni.:) második vagyok
2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!