Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ötlet, biztatás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet, biztatás? Nagyon magam alatt vagyok

Figyelt kérdés

eddig szó szerint minden lány csak játszadozott velem. voltak már olyanok is, akik eleinte elhitették, hogy ők mások, ők rendesek és őszinték, mondanom sem kell hogy bennük csalódik a legjobban az ember...

pedig nem 1-2 lánynál próbálkoztam be.


Rossz lányokat választok? Feltehetően igen, pedig NEM plázacicákkal, divatk*rvákkal, diszkóhercegnőkkel kezdtem ki eddig.

amikor még "elkezdtem" csajozni, azt hittem hogy milyen könnyű dolgom lesz, mert csak kerülni kell a fent említett 3 kategóriát, és rendes, őszinte lányokat fogok találni. de nem így lett...

könnyű azt mondani, hogy próbáljak meg bízni a lányokban, de nem egy élt már vissza a bizalmammal és csak játszott velem.

22 éves vagyok és eddig még egy lányt sem találtam aki komolyan gondolná velem, aki nem csak szórakozna rajtam.


igazából nem is tudom milyen választ várok. csak jól esett ezt kiírni magamból.


2010. nov. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele... :/
2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha másik bolygóra mész itt már nincs esélyed de ha elmész vidd magaddal Kiszel tündét is meg SP-t is
2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kérlek csak értelmes válaszokat írjatok.

19:22 van kedved írni róla?

2010. nov. 8. 19:25
 4/8 anonim válasza:
Szia hát énis réges régen igy voltam a ezzel és megtaláltam barántnőmet az én kis igazimat biztos te ismegtaláod pl szerintem kerűld a discokat mert ott csakolyanaok vannak
2010. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eddig sem diszkókban ismerkedtem...
2010. nov. 8. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Mondjuk én is hibás vagyok, mert szinte vonzanak a problémás lányok....


Ezt én írtam ki régebben:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11600..



Szerintem te is hasonlóan bele tudsz választani a leányzókba mint én. Az a baj hogy én is azt hiszem sokáig, hogy normális a csaj. Csak később jövök rá....

A baj hogy közben belezúgok és nincs menekvés....

2010. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából nem problémás lányok csak velem szemetek
2010. nov. 8. 21:29
 8/8 anonim válasza:
akor adok ás tanácsott pajti:) ha látod hogy már veled szemét pl megbizhatatlan ugy értem más fiukkal is elkzd ugymond hetyegni ugy dobd ahogy van érted mert nagyrészűk ien van sokrendes is beszélgess velűk jól ismerd meg:) lőbb a társad érted a lényeget? na amugy sok sikert:)
2010. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!