Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt, valami ötlet?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt, valami ötlet?!

Figyelt kérdés

Elég régóta szerelmes voltam egy pasiba reménytelenül, most hogy megkaphatnám, annyira nem ellenálhatatlan, de azért kell, de a félelem megvan bennem, hogy csak ki akar játszani vagy ilyesmi... néha nagyon bunkó a srác :(

17/L


2011. okt. 13. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A próbálkozásba nem haltok bele. Ha bunkó időben kidobhatod és ha nem akkor elég rossz lenne ha egy ilyet eldobnál nem igaz?
2011. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tiltott gyümölcs mindig édesebb. Ez igaz arra is, ha valaki átnéz rajtunk. Ha már vevő a dologra, akkor elveszíti a varázsát.

Oké, félj is tőle, mert ugye sosem lehet tudni. Légy óvatos, és ne függj tőle érzelmileg. De azért egy esélyt megér szerintem. Aztán ha nem megy egymással, akkor majd menni fog egymás nélkül.

Hajrá!


24/N

2011. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindennek a negatív oldalát nézed.Adj egy esélyt neki!
2011. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!