Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem szabadna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem szabadna, mégis a sokkal idősebb férfikhoz vonzódok.

Figyelt kérdés

Sokkal jobban tetszenek a 20-25 évvel idősebb férfiak, mint a korombeli vagy két-három évvel idősebbek. Ez ellen tennem kellene valamit, mert az eszem tudja, nincs mit keressek köztük, de a szívem mégis mást mond, és nem tudok kialakítani egy normális kapcsolatot!

17/L


2010. nov. 8. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elég érett személyiség vagy, miért ne kezdhetnél kapcsolatot egy 40-es ffival?
2010. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Apakomplexus.
2010. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mért mondják azt hogy apakomplexus.21 éves lány vagyok vőlegényem 32 éves.Egyszerűen a komolyabb gondolkodású férfiak jönnek be.17 évesen nekem is volt 24 éves barátom.
2010. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned, mert ha nem taszít hanem vonzódsz hozzájuk akkor minden rendben van:)


L/19

2010. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
itt nem 25 évesről van szó, hanem 25-tel idősebbről, picike különbség
2010. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg a fiatalabbakhoz! Bárcsak én is az idősebbekhez vonzódnék.. de nem.. szerintem bennem van valami mert egy kivétellel csak fiatalabb barátom volt..

18/L

(mondjuk 3 éve el se tudtam volna képzelni hogy nálam fiatalabbal járjak)

2010. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blue* válasza:

Hát én ebben teljesen megértelek. A saját korombeli fiúkat mindig is komolytalannak láttam, olyan kisfiúsnak. Jelenleg 15 évvel idősebb párom van. Én úgy vagyok ezzel a dologgal,hogy max.15 év korkülönbség, különben akár az apám is lehetne és ha abban józanul belegondolok,az azért durva. Nem akarlak lebeszélni a 20-25 évvel idősebbekről,de szerintem próbáld meg levinni max.20 évre.


19/L

2010. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!