Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem zavarja a pasikat/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a pasikat/ miért elfogadottabb az emberej által, ha a lány keze szőrös - ellentétben a többi testrészével, ami a legtöbbször nem is látszik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Már hogy ne zavarna...? Fújj. Utálom a gorillákat...
2010. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt nem értem, hogy sokaknál a szőrös = nagyonnagyon szőrös, lásd rögtön csubakkákra meg gorillákra asszociálnak, ahelyett, hogy az ostoba fejükkel megpróbálnának rájönni, hogy nem csak a végletek léteznek.


On: Nem vagyok olyan gyenge kis senki, hogy pár szőrszál zavarjon.

2010. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a 2.-nál ott a pont, akire azt mondják, hogy szőrös az nem egyből Chewbacca-.-" az alkarja lehet szőrös minimálisan...
2010. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem undorító dolog,én tuti elhánynám magam,szedje le azt is szépen epilátor,gyanta.

Igényesség.

2010. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!


Azért a férfiak se várják már el, hogy minden egyes testrészünket szőrtelenítsük. Nekik csak az arcukat kell, a nőknek meg mindenüket? Elég a lábat, hónaljat és az intim részeket, azzal is van elég baj! Azért ne legyetek már kényesek egyes fiúkák! Na pá!

Egy 23 éves szőrös karú nő!

2010. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés... Szerintem azért, mert egy viszonylag "aszexuális" testrész. Tehát a láb, és az intim tájék szexuálisan izgató, a hónalj csak szimplán csúnya szőrösen (és az izzadság is jobban érződik a szőrösön), a kar meg olyan semleges testrész. Ha nem annyira szőrös, mint egy fiúnak nincs vele semmi gond. Én sem szoktam leszedni, mert nem kifejezetten erős, nem zavaró. Így is legalább egy órát eltöltök az epilálással a többi tájékon, és az sem kellemes, ha nem muszáj, akkor a kezemet nem bántom. 19/L
2010. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én sem epillálom a karom ....jo hogy nem már.. elég igy is a többi testrészem ,amugy meg alig látszik mivel szöke vagyok kék szemü és igy a szörzetem is vékony szálú és szöke....
2010. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és nem is értem melyik hülye találta ki hogy már a karoDat is kell akkor már a fejeden a hajat is az is ször :D XD
2010. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12:31-es!

Igazad van!

Kedves férfiak!

Miért gondoljátok, hogy minimum ápoltság a testünk kb 50%-át szőrteleníteni (+ festeni magunkat + szépen lakkozott körmökkel megjelenni stb.)? Ti mennyi időt töltötök el szépségápolással naponta? Kérlek értékeljétek, hogy mennyi mindent megteszünk, hogy tetszünk nektek. Ez nem alap, ez plusz.

2010. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a láb és a hónalj legyen szőrös, mint a kézfej.
2010. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!