Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellene ijednem? Valaki valami hasonló?

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolatban vagyok. A párom és én is szüzek voltunk mikor összejöttünk. 1 hónapja lefeküdtem vele. A minap viszont a combom belsejénél de inkább már a p*ncimon kis pukli lett. Fáj ha hozzáérek. Megijedtem ezért rögtön elkezdtem itt a neten a szemölcsökről keresgélni és láttam képeket de nem úgy néz ki… Nem is tudom mihez hasonlítani. Sima kis pukli olyan rózsaszínes és kb. gombos fejnyi nagyságú. Esetleg valami fertőző dolog lehet? Tudom mihamarabb orvoshoz megyek, aki biztosra megmondja de péntekre kaptam időpontot. Addig jobb lesz ha nem szeretkezek a párommal? Nála nem jelentkezett hasonló…szóval gondolom nem tőle kaptam el. Esetleg valakinek volt már ilyen és tudja mi lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat.

18/L


2010. nov. 8. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem keress a neten úgy h pattanás :Dxd
2010. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

addig ne szeretkezzetek míg ki nem derül mi az. ha fertőző ne szenvedjen ő is.

remélem hamar meggyógyulsz :)

2010. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtudok különböztetni egy pattanást...de köszönöm a válaszod.
2010. nov. 8. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Irány nőgyógyászhoz, mert ez bizony a candida egyik fajtája.Tapasztalat...
2010. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!