Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent terhesség alatt a...

Mit jelent terhesség alatt a barna folyás? Jelezhet valami bajt? Szóljak a dokimnak? Meg kell ijednem?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok és ma jelentkezett nálam ez a dolog eddig 2-szer.
2010. márc. 30. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:((((((NEM JÓ!!!Én azonnal mennék dokihoz vagy ambulanciára ,bárhova!Lehet nem lesz semmi baj!De inkább 100x menj el feleslegesen ,mint egyszer ne amikor kellett volna!!!Üdv:25 hetes kismama
2010. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg mert lehet, hogy semmit nem jelent, de az orvosnak erről muszáj szólni. Szerintem most hívd föl.
2010. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szolj a dokidnak mindenkeppen, biztos be fog hivni vizsgalatra. Lehet, hogy semmi baj nincs, talan csak pihizned kell, de jelenthet fenyegeto vetelest is. Bizzunk benne, hogy minden rendben, de hivd fel a dokid meg ma. Drukkolok es ne idegeskedj!
2010. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a barna folyás nem jelent jót, bár a te babád már nem épp picurka, de azért doki mihamarabb, és szerintem progeszteron hormonpótlás kell a 16. hétig, amíg a méhlepény teljesen ki nem alakul! Ügyelet biztosan van, ne késlekedj!

31 hetes km

2010. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek a gyors választ és az együttérzést!

Hívtam a dokim, ő azt mondta hogy nem feltétlenül jelent bajt, majd uh-al megnéz de csak Pénteken! Addig pihennem kell(nem könnyű, van egy másfél éves kisfiam is). Csak azt nem értem, hogy miért kell várnom Péntekig??? Azt hinné az ember, hogyha már jól megfizetem a dokit, akkor legalább azt mondaná, hogy menjek és megnéz azonnal, de nem....Remélem nem lesz baj.... Szeretném ezt a gyereket!

2010. márc. 30. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Anno nekem is ezt mondta a dokim, hogy nem feltétlenül jelent bajt, pihenjek.

A barnából másnap estére piros lett!! Már sosem tudom meg, hogy mi lenne, ha rögötn megyek az ügyeletre, mert a babám attól a naptól sajnos már nem fejlődött! :(

Én mennék, ha magándoki, ha nem, ebben NE HALLGASS RÁ!!!

A 2. babánál is volt ilyenem, rögötn mentem, éjfélkor, a dokimat fel sem hívtam, hanem már nagylány módjára, önállóan útnak indultunk az éjszaka közepén, kaptam Utrogestant, és ez a baba itt van velünk!

31 h.

2010. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Első vagyok!!!Nekem 5.héten volt ilyen barnás!Péntek este volt és azt mondta a doki,hogy majd hétfőn!!!Nah én erre fogtam magam és elmentem az ügyeletre!Nem igazán akartak velem foglalkozni!Kivertem a hisztit!!!És kértem az ügyeletes vezetőt,orvost!!!Nagy szájhúzgálva jött is!Megmondtam neki ,hogy beperelem az egész kórházat ,ha nem próbálnak valamit csinálni!!!És láss csodát ,azonnal vért vettek +ultrahang!és 2 óra múlva eredmény is lett,nem kellett 1 hetet várni!!!Leesett a hormonszintem és ezért volt a vérzés!Kaptam Utrogestánt!És most egy nagyon boldog 25 hetes kismama vagyok!És a babám gyönyörűen fejlődik!Én azt javaslom,hogy menj vagy ügyeletre,vagy egy másik magándokihoz aki épp rendel!Biztos találsz valakit!!!
2010. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. márc. 30. 18:15
 9/9 anonim válasza:

Látom, hogy régebbiek a bejegyzések, de azért leírom a tapasztalataim! Nekem a 8. héten volt halvány barna folyásom, egyből ügyelet, szerencsére semmi gond! (bár már 3. babó, de soha nem lehet tudni, mert attól még, hogy az első 2-nél nem volt gond, most lehet)

Ma 12 hetesen reggel sötét barna folyásom volt, szintén be az ügyeletre! A doki megvizsgált, méhszáj zárt, minden jó, uh-gal megnézte a babót, vele is minden oké szerencsére!

Rákérdeztem, hogy mitől lehet ez a vérzés, azt mondta, hogy ilyenkor fejlődik ki a méhlepény, és lehet egy kicsit meggyűrte a méhnyálkahártyát! De ettől függetlenül ez nem normális, és mennem kell majd kontrolra, hogy megnézzék, a lepény rendesen megtapadt e!

Szóval ha bárki hasonlót tapasztal, egyből irány a doki gondolkodás nélkül!

2013. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!