Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy egyáltalán nincs igényem kapcsolatra?

Figyelt kérdés
21 éves (f) vagyok már de még soha nem volt kapcsolatom. Nem is vágyom rá, sőt inkább még kellemetlennek találom mind a fizikai mind a szellemi kontaktust. Nem, nem vagyok meleg :D. De amikor közelebb kerülök egy lányhoz akkor kellemetlenül érzem magam. Nem érzem a szükségét annak, hogy kéne nekem egy barátnő, illetve szex közben se tudom magam teljesen elengedni magam, valahogy nem az igazi. Tetszenek a lányok nem erről van szó, de csak amíg nem kerülünk egymáshoz túl közel. Teljesen jól elvagyok egyedül. Nem tudom miért van ez így, de kezd kínos lenni így 21 évesen, hogy nem volt még kapcsolatom, meg kavarni is nagyon ritkán szoktam. Ez mitől lehet?
2010. nov. 8. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még kapcsolatod, és szex közben sem tudod magad elengedni? Ez hogy van akkor?
2010. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor valamiben hasonlitunk,mert én sem vágyom már egy jó ideje(másfél éve),semmilyen kapcsolatra.Sokan kérdezik,hogy miért nem_?,miért nincs senkim,és saját magamon kivül senki nem érti,hogy jol birom a magányt,élvezem a szabadságomat amig megtehetem.Szerintem ne aggodj ezen,mert egyszer ugyis eljön az életedbe egy olyan személy,akire egész másképp fogsz nézni,máshogy fogsz gondolni rá,és nélküle egy fél nap is nehéz lessz.Igy lessz elhiheted:) Ha meg mégsem,akkor örülj majd annak,hogy nem kell majd csalódnod senkiben...21L.
2010. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert beletörődtél, hogy senkivel se fogsz összejönni és nincs önbizalmad, kitartásod barátnőt keresni
2010. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:

szerintem az h volt-e kapcsolatom meg szexuális életem az nem feltétlenül függ össze, legalábbis én más értek kapcsolat alatt

2010. nov. 9. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb. én is így vagyok ezzel....és nem, nem azért, mert nem lenne lehetőségem, h legyen kapcsolatom, csak valahogy idegenkedem a kötöttségtől, nem tudom, h miért.


Első: szted nem fordult még elő olyan a világtörténelemben, h vki úgy szexelt vkivel, h történetesen nem voltak sem házasok, sem pedig párkapcsolatban ?! xD

2010. nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert gyereknek érzed magad,nem férfinak.Gondolom otthon laksz,eléd rakják a kaját stb.

Semmi motivációd nincs arra,hogy csajozz.Kezd el kefélgetni és amelyik csajnak nem irritál annyira a társasága,azt megtarthatod barátnőnek.

2010. nov. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

talán csak egyszerűen antiszociális vagy, nem vágysz emberek társaságára minden percedben, megrettensz a női lélek mélységeitől, és ez nem para. Én is ilyen vok, csak csajban. Tettem már kísérletet ellene, rá is csesztem, azóta nincs igényem nagy érzelemtöltetű kapcsolatokra... a dugás vh nálam se megy, de a kiny@lás, stb. pedig igen.

Nem vagyunk egyformák, sztem ne frusztráljon téged, jó vagy így. :) 20/L

2010. nov. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

" női lélek mélységeitől,"


AZ, hogyne xD. A női lélek meg a mélység! Inkább az egyszerűségétől rettenik meg, mert bizony a női lélek vetekszik egy raklappal a bonyolultság tekintetében.

2010. nov. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rájössz, mondd el nekem is, mert én örülnék, ha nem lenne igényem kapcsolatra!
2010. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!