Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem akarok vele járni? (olyan k*csög vagyok= ( )

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már 2éve,szerelmes vagyok egy srácba.

Volt már párszor olyan,hogy összejövünk,de aztán mégsem.

Mert nem tudja eldönteni,hogy mit akar még..de ez mind1 is.


Most van egy srác kb 2hete beszélgetek vele,és nagyon aranyos,helyes is.Megbeszéltünk,hogy vasárnap talizni fogunk, de én még is meggondoltam magam,mer másba vagyok szerelmes :S tudom,hogy nem kellett volna igent,mondani a talira,de akkor nem is gondolkoztam :S


Szóval,hogyan mondjam meg ennek a fiúnak,hogy nem tudom még mit akarok,és még nem kellene találkoznunk? :S

Nagyon kocsögnek érzem magam,de nem tudok mit csinálni,de szerelmes vagyok :S

Nem szerettem volna megbántani ezt a fiút,dehát.. :(


2010. nov. 9. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
"Figyelj, most egyikünk faképnél fogja hagyni a másikat. Mivel te gondolom nem akarsz engem elküldeni, csak én maradtam."
2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valaki írna még ötlete? segítsetek :(
2010. nov. 9. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy fogod magad és kikezdesz végre azzal akibe bele vagy pistulva vagy felejtsd végre el a szőke herceget és adj esélyt a másiknak
2010. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én ezt tudom,hogy választanom kell,de én nem is ezt kérdeztem.Csak annyit kérdeztem,hogy hogyan mondjam el neki hogy nem akarok tőle semmit ? :S
2010. nov. 9. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első randin még nem kell egyből járnotok. Ismerd meg jobban, de ha lehet, minél előbb mond meg Neki, hogy mást szeretsz.
2010. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de mégis hogyan? :S:S
2010. nov. 9. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
19:11-es vagyok. Őszintén mond meg neki, hogy barátok lehettek, de több nem. Igen, ez a szokásos lepattintó szöveg, de nincs jobb ötletem.
2010. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!