Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom évek óta úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom évek óta úgy hiszi, heteró vagyok csak még nem volt szerencsém a fiúkkal, pedig leszbikus vagyok! Hogyan mondjam el nekik? 19L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy nagyjából 15 éves korom óta a családom drukkol nekem abban hogy "megtaláljam az igazit", mert úgy hiszik hogy heteró vagyok! Pedig nem, mert a lányokat szeretem! Volt már lánnyal szexuális élményem és nagyon élveztük! ^^ Jelenleg az első kapcsolatomban élek 7 hónapja! A szexet úgy oldjuk meg, hogy mindig a barátnőmnél vagyunk, a szülei tudják hogy leszbikusak vagyunk és elfogadta, azt mondták ha mi így vagyunk boldogok akkor minden rendben! ^^ Nagyon jó fejek! Úgy vélem, elérkezett az idő arra hogy elmondjam a szüleimnek az igazságot! Csak nagyon félek! :( Olyannyira belelovalták magukat abba hogy nekem egyszer fiúm lesz és hogy az milyen klassz lesz majd, szét fogom zúzni a vágyálmukat a tényekkel! :( De nincs más választásom, hogyan mondjam el nekik?


2011. jún. 28. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van olyan ismerősöm aki leszbikus, és már 4 éve van együtt egy lánnyal, és azelőtt is több nője volt.

Nála is elvileg azt hiszik a szülők, hogy "nincs szerencséje a pasikkal" de közben meg mégis sejtik, mert úgy néz ki és úgy viselkedik mint egy fiú. Lehet a te szüleid is sejtik...


(Amúgy pedig idegesítő, hogy minden mondat végére felkiáltójelet raksz!!!)

2011. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-Anya, Apa, sokáig tévhitben életetek.. És sajnálom hogy most mondom el, de én.. hát .. szóval én a lányokat jobban szeretem mint a fiúkat ha értitek mire gondolok.

-Nem lányom, hogy van ez?

-Anya, Apa, leszbikus vagyok!

2011. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te ismered a szüleidet, neked kell tudni, hogy reagálnának. Én a helyedben nem mondanám el nekik, amíg el nem költözök.
2011. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szülőfüggő. Az én szüleim pár hete tudták meg, és kicsit lesokkoltak, de kb két napra rá anyukám mondta a nővéremnek, hogy képzeld, a húgod lányokkal is ismerkedik, és közben mosolygott. :D

Én a helyedben valahogy felhoznám a leszbikus témát, hogy ne legyen túl feltűnő, és ha nagyon ellenszenvesek ezzel kapcsolatban, akkor jobb lenne nem elmondani nekik, csak ha elköltözöl. Pl. nemrég derült ki, hogy Oláh Ibolya nem igazán hetero, és ha az ő egyik dala szól a rádióban, vagy csak valaki hallgatja nálatok, akkor így felhozhatnád... De ez csak egy ötlet.

19/L

2011. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi hogy most ide írok, de ti még együtt vagytok? :D
2014. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!