Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy darabokra tört szívet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy darabokra tört szívet mennyi idő alatt lehet kiheverni, egyáltalán ki lehet? 21L

Figyelt kérdés
Mert most nem sok esélyt rátok rá...:( 3 év után szakított velem a párom, nem tudok magammal mit kezdeni, nappal még csak elvagyok, de esténként, elalvás előtt már egy hete csak sírni tudok, órákat. Rettenetesen hiányzik. Mit csináljak hogy könnyebb legyen? Nem nagyon vágyom most társaságba sem:(
2010. nov. 9. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanebben a helyzetben vagyok, mi is egy hete szakítottunk, 3 év után. 22 éves vagyok... Hát sajnos én nappal sem tudok mit kezdeni magammal, állandóan sírok. Képtelen vagyok feldolgozni. Néha úgy érzem,h ez csak egy rossz álom és felébredek majd. Bocs az off-ért, csak én is várok vmi válaszra...vagy a csodára...
2010. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mostanában nekem is voltak elég szar napjaim, bár nem ennyire komoly, de én például zenét hallgattam, filmet néztem egész nap (nem lassút, egy csepp érzelgősség se legyen benne, mert akkor vége a napnak :D) vagy felraktam valami játékot és azzal játszottam, én sokszor el tudtam felejteni ilyenkor a gondjaimat, bár nem tartósan leszek tőle jobban, de könnyebb átvészelni azt a pár napot ami kritikus, hogy a végleges felejtés receptje mi, azt én se tudom sajnos... talán az idő, egy új kapcsolat...
2010. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is offolok, mert választ azt én sem tudok. De miért, lehet? Bizonyára igen, hisz többször megtettem már, néha csak pár hét. De mi van akkor ha találsz valakit, aki nem csak egy valaki, hanem Ő, az igazi, a tökéletes, és még csak nem is akarod kiheverni, mert akkor nem marad belőle semmi.
2010. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
unicum
2010. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!