Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bajra utalhat ha két napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bajra utalhat ha két napja nem jön meg és néha rosszul érzem magam? Kicsit meg vagyok rémülve mert terhes biztos nem lehetek de akkor miért késik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális, hogy késik, sokakkal megtörténik. Nálam úgy van, hgyha kedve van, idő elött kibújik, ha mogorva kedve van, benn marad még 1-2 napot a jó melegben. :) Hogy miért szokott késni, azt sajnos nem tudom megmondani neked...

Szerintem ezekbe a szörnyű időváltozásokban elkaphattál valamit, lehet, hogy attól vagy rosszul... Vagy talán mostanába kicsit sokat stresszelsz, nálam ez szokott lenni a baj. Mik a tüneteid? Hátha úgy jobban tudnánk segíteni ... :)

2010. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát leginkább hányinger és ilyen belső rossz érzés hogy valami nem okés bent:D furán hangzik de tényleg. és nem tudom mire vélni
2010. nov. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!