Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezem, ha az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem, ha az a lány, akit a legjobban szeretek, bőg, sír miattam? Nem vagyok szadista!

Figyelt kérdés

meg úgy általában, mikor a tinilányok keservesen sírnak (bár a barátnőm is annak számít), valamiért én ezt élvezem. valahogy beindít, valahogy felpörget. látni, hogy babaarca dühös, beletúr a hajába mérgesen, és ordít, bőgve, vagy éppen szomorúan, lekuporodva a földre.

megjegyzem nem vagyok szadista, csak egyszerűen... jó látni. van itt még valaki ilyen? tudjátok, hogy mi a lelki háttere ennek? vagy oka? rémisztő. amúgy 26 vagyok.


2010. nov. 15. 14:14
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, még az is a lényeg, hogy nem az az ember vagyok, aki a kapott sérelmeit másokon vezeti le, sem aki szereti, ha mások szenvednek, sőt, tevékenyen teszek általában ezellen.
2010. nov. 15. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom a váalszt de én pl nagyon utálom azt aki sírásra késztet.

L

2010. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem, mert olyankor látom, hogy érez valamit. De azt is szeretem, ha önfeledten nevet. Sőt azt sokkal jobban

Nincs ebben semmi rossz, csak érzelmileg kicsit alacsony az intelligenciánk, több inger kell, hogy beinduljunk :)

2010. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval gondolod ezért van? mert így látom, hogy ő szeret engem? érdekes feltevés. sajnos amúgy igen, érzelmi intelligenciám nem túl magas (tesztben valami 21-22 jött ki)... ami fura, mert igazából elég érzelmes vagyok.
2010. nov. 15. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg szadista vagy!!!!!;)
2010. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!