Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az éjszakai magömlés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az éjszakai magömlés?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a témáról a interneten, és megtaláltam.

Nektek mikor volt az első? Én 12 éves vagyok (fiú!) és még nem volt. Ez normális?


2010. nov. 15. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem éjszaka volt, úgyhogy nem tudom, de kb. 13 éves lehettem, amikor reggel magamhoz nyúltam véletlen ott aztán elélveztem :)
2010. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 13 évesen volt az első
2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Az éjszakai magöméls nem más, mikor a magsiló az éjszaka leple alatt átszakad, és kiömik a vetőmag.


Dr. Traktor.

2010. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, sőt az is lehet, hogy sosem lesz, ez teljesen egyénfüggő, na meg persze attól is függ, milyen gyakran vered ki. De inkább örülj neki, hogy még nem volt, nem kellemes a ragadós pizsiben ébredni... :P
2010. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

A harmadik válasz kivételével mindenki segített...

2010. nov. 16. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egér kirágja a zsákot éjjel, és akkor történik.
2010. nov. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha

nagyon vicces :(

2010. nov. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!