Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem most akkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem most akkor mit akarhat tőllem? Ha én nyomulok lepattint, finoman de azért érezhetően nem foglalkozik velem. Ha én nem foglalkozok vele akkor viszont ő olyan dolgokat csinál amiből szerintem az következik hogy akar tőllem valamit.

Figyelt kérdés
Pl:szemezük, stb. Egyébként osztálytársak vagyunk én vagyok a fiú (ő lány félreértések miatt) És 16 évesek vagyunk. Előre is elnézést a helyesírási hibákért
2010. nov. 15. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg 1 normális válszt nem adna?
2010. nov. 16. 18:27
 2/6 anonim válasza:
Szerintem viselkedj tartozkodóan. Várd ki azt az időpontot amikor nyiltan elmondja,hogy mit akar. Mindig vonzóbb az ha valaki visszahuzodó. Légy türelmes az idő mindent megold
2010. nov. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Egyrészről osztálytárssal nem kezdünk, ez alapszabály. Másrészről, az ilyen játszmák 13-14 éveseknek való. 16 évesen már illene érettebben közeledni egymáshoz. Ha nem megy, ne erőltesd, biztosan sok szép lány van még körülötted. Ne hagyd, hogy játszadozzanak veled a nők! Mert ha hagyod, akkor bizony, mi, nők is baromi szemetek és számító dögök tudunk lenni, akik szemrebbenés nélkül kihasználjuk a pasikat. Sajnos van ilyen. Úgyhogy ne hagyd magad. Ha lepattintott, légy büszke férfi, és állj tovább.
2010. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 17. 12:01
 5/6 anonim válasza:

Szerintem rohattul nem akar tőled semmit(már bocsi nem sértésböl mondom)csak élvezi ha körülötte legyeskedsz...amikor nem foglalkozol vele akkor viszont ez a tény bosszantja.de nem azért mert bejössz neki.

hagyd a francba sztem.rengeteg lány van még és 16 évesen a legjobb csajozni;)

2010. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, de még több ember véleményére kíváncsi lennék.
2010. nov. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!