Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác (akinek szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác (akinek szerintem tetszek), suliba együtt járunk. Akkor nagyon rendes, de suliban nem nagyon foglalkozik velem. Ez most akkor mi? Tetszek neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki, de haverok előtt fél, vagy nem akar felvállalni, ennyi az egész.
2011. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nagyon rendes alatt sok mindent lehet érteni. Én is mindenkivel rendes vagyok, ez az alap természete egy normális embernek, de ha arra érted, hogy kivételesen rendes veled, már-már feltűnően, akkor ott már valami van.

A viselkedése meg sok mindenre adhat okot, ez attól is függ, hogy hány éves a srác, mert ha kamasz kölyök még, akkor lehet zavarban is a többiek előtt, a barátai előtt és ezért inkább kerüli a veled való találkozást. Ha érettebb legényről van szó, akkor meg lehet hogy valójában nem érdekled őt, de ha ketten vagytok, akkor muszájból el van veled, de ezt ne vedd készpénznek :)

2011. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem akar sülve-főve együtt lenni veled. Ha egész nap együtt lennétek suliban, aztán találkoznátok délután is, annak nem lenne jó vége. Szerintem csak suliban a haverokkal foglalkozik, aztán a délutánját/estéjét neked szenteli. Teljesen normális. Persze az már nem az, ha mondjuk oda sem megy hozzá suliidőben, nem kapsz tőle 1-2 puszit, ölel meg, ilyenek.

Ha ezek hiányoznak, akkor kérdezz rá bátran, hogy miért van ez!

2011. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hupsz. kicsit félreértelmeztem a kérdést :D (előző vok.) így, hogy felfogtam amit kérdezek, így márt azt tudom mondani, hogy kérdezz rá. Bajod nem lehet belőle!
2011. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*kérdezel (asszem meghülyültem)
2011. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
XD.. értem.. köszi a válaszokat!!! Egyébként nem az hogy hozzám se szól, mert köszönii szokott (stb.) csak akkor nem olyan mintha kettesben lennénk.... am nem egy túlérett pasi..
2011. máj. 30. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem egy "túl érett pasi", akkor ne is várj sokat :D
2011. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!