Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szingli lét előnyei? Miképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli lét előnyei? Miképp lehet élvezni? Mit kell kihasználni?

Figyelt kérdés
Mivel külföldön vagyok, nem szeretnék most itt párkapcsolatot alakítani(persze ha valaki nagyon megtetszik az más, de alapvetően nem keresem), mivel haza fogok menni. Néha viszont kicsit hiányzik egy pár. Később megbánnám, h nem értékeltem az egyedüllét előnyeit. Mik ezek?
2010. nov. 16. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugni,dugni,dugni és flörtölni.
2010. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkíméled magadnak a későbbiekben a lelkiismeretfurdalást. Olvass sokat, tanuld meg jól a nyelvet, nézz sok filmet, művelődj. Később nem lesz rá alkalmad.
2010. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem olyasmikre gondoltam, mint az első válaszoló tanácsolt..nem szeretnék semmi olyat csinálni amit megbánnék. a második válasz közelebb áll hozzám. ilyesmikre gondoltam, h

-élvezd, h szabad vagy és van időd a barátaidra stb..

2010. nov. 16. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Tégy minden férfivel jót: vetkőzz le az összesnek webkamerán.
2010. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!