Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek karácsonyra egy plüssnek?

Figyelt kérdés

A (régi) kedvenc mesétekből. Vagy túl gyerekes?

Esetleg mit adhatnék még a barátomnak? ( van pár ötletem, de hátha valaki ír valami jó ötletet)

17 éves a srác.


2010. nov. 16. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez eleg gyermeteg ajandek. Mennyit szannal ajandekra?
2010. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia

Figyelj szerintem egy szív alakú párnának, ha esetleg nem vagy vele.. át tudja ölelni,talán ennek jobban örülne mint egy kis mackónak :)

Remélem tudtam segíteni =)

2010. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Én örülnék neki. Mondjuk a family guyból Quagmirenek v Peternek :D De Dóra a felfedező, és Spongyabob is elég nagy kedvenc :$

19f

2010. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

65%-os, te férfi vagy? Ha nem akkor inkább ne válaszolj ilyen kérdésekre.


Kérdező: NEM, nem kell mindenféle plüss biszbaszt venni fiúknak. Vannak értelmesebb dolgok is annál. Úgyis csak a polcon vagy a szekrény mélyén fog elrohadni.

2010. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a gondom hogy a szülinapja és a karácsony szinte egybe esik. A kettőre külön ajándékot kellene vennem, és azért gondoltam hogy egy plüss, meg mellé valami karácsonyra, szülinapjára meg fogalmam sincs.

De köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy a 2 ajándékra max 7-8 ezer, nem sok pénzem van sajnos =/

2010. nov. 16. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:
65 %-os egy nagyjából 16 éves lány aki magából indult ki :D
2010. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy képkeret, benne egy közös képpel sokkal jobb. De te ismered a fuút, szerintem ez nem a legjobb ajándék.
2010. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-8 ezer forintból bőven kapsz értelmesebb dolgot. Vegyél neki egy Victorinox bicskát például, az mindjárt sokkal-sokkal jobb.
2010. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, nem baj, ha nincs sok penzed, nem az a lenyeg. Pl keszithetsz magad kepkeretet, menj el egy hobbi boltba, egy drogeriaba meg nyomtass magatokrol egy kepet. A pluss figura tenyleg a szekreny aljaban vegzi. Azt meg eleg hihetetlennek tartom, hogy egy fiu szivecskes parnat olelgetve fog aludni:S
2010. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod én az a 65%os vagyok és 16/F tudod vannak olyan emberek is akik éreznek is valamit o.O
2010. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!