Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy fiúnak karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek egy fiúnak karácsonyra? Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

17 éves,nagyon sokat cigizik,ezért gondoltam eredeti Zippo öngyújtóra de lehet már kicsit elavult.

Nem ismerem nagyon,sőt, de mégis szeretnék jót venni neki:)

Sulis húzás.

Ti minek örülnétek?

Köszöönöm:))


2010. nov. 16. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy karton cigit és egy vastüdőt.
2010. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jo gondolat. Bar en nem tamogatnam a tovabbi dohanyzasban, ez a magam oreges gondolkodasa.
2010. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én egy ilyen kedves, törődő lánynak örülnék mint amilyen te vagy
2010. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) Ha nem támogatom is fog továbbra is..Cssk ez az egyetlen konkrétum amit tudok róla..

Viszont nem akarok valami szart aminek egyáltalán nem örül,hanem ami tényleg tetszik neki:)

Ezért kérdezem hogy ti minek örülnétek egy olyan 6-7000FT alatt.

2010. nov. 16. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
OFF: most ez jön majd itt a gyakorikerdeseken, hogy "Mit vegyek neki karácsonyra". Azt hiszem írni fogok valami szabvány választ, amit lehet copy-pastelni az egyszerűség kedvéért.
2010. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs,van akinek ez fontos... És tényleg nem úgy tettem fel a kérdést hogy előtte nem gondolkoztam rajta,mert nagyon sokat gondolkoztam már.. Szóval ha nincs ötleted akkor ne offolj.köszi.
2010. nov. 16. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

OFF:

/ON

2010. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!