Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok :' (, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok :' (, hogy lehetnék boldogabb?

Figyelt kérdés
Egész életemben tisztán az az elv inspirált, hogy legyek korrekt mindenkivel, és jó viszonzást kaphatok cserébe.. Elég kegyetlenül megtanultam, hogy ez egy nagy mese, soha nem jött be. És amikor már ott tartok, hogy zsinórban az utolsó nekifutásnál is kihasználtak az emberek, úgy érzem tényleg semmi értelme újra-meg-újra azt hinni, hogy később jobb lesz, valamikor eljön az én időm, eddig is ezt hittem, és persze mindig csalódtam. 2 hónap múlva nagykorú leszek, és itt tartok, hogy már semmi ötletem nincs, mit kéne máshogy csinálni, miért vagyok ilyen szerencsétlen?
2010. nov. 16. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj le hétvégén diszkóba és csináld ezt!

http://www.youtube.com/watch?v=ah4aWmkSixk&feature=related

Egyből jobb kedved lesz.A hozzávalók a helyszínen beszerezhetők.

2010. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de csak azért sem teszek másként. Ez vagyok én, és örülök, hogy nem vagyok olyan, mint az manapság megszokott.

Fáj, de nekem ez a fájdalom spec megéri

2010. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy igy érzed magad, de fel a fejjel egyszer mindez megváltozik, persze ezért neked kell tenned. Talán ha változtatnál a környezeteden és újabb barátokra, társaságra tennél szert akkor megváltozna minden :) egy kis apróságtól megváltozhat az életünk :) pl én minden alkalommal mikor valami új történik az életemben az mindig rajtam is meglátszik.. Új frizura, új hajszin, új cuccok, új szöveg... Valami ami nem az a megszokott, és hidd el nem vagy szerencsétlen, csak még nem találtad el azt hogy mi is tenne boldoggá. Keresd meg a saját boldogságod :)
2010. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nana... Legyél korrekt azzal, aki megérdemli. Aki nem érdemli, döngöld a földbe, verbálisan, vagy akár nonverbálisan. Mindig az igazság, lelkiismeret vezéreljen. Ergo, egy pattogós f*szfejt nyugodtan törölj képen, megérdemli, de egy féllábú öregembert ne rúgj fel, csak mert lassabb nálad. Azaz: ne legyél korrekt azokkal, akik sem mással, sem veled nem korrektek. Egy valamit őrizz meg: a becsületet, tehát, hogy ne légy aljas és számító. SZerintem ennyi a lényeg.
2010. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Lehet, hogy ezt kéne, bár lennék fekete és lenne sok zsém szteroidra :D


2. Nekem azért nem éri meg, mert már rohadtul igazságtalanul érzem ezt, nem értem, hogy miért mi szívunk állandóan mindenér, mikor valaki más simán jobban megérdemelné.


3. Ha tudnád mennyiszer, és mennyit változtattam már.. pozitív, rugalmas, nem is az a visszahúzódó fajta is voltam, de valahogy mindig sikerült elveszteni mindent, különös ok nélkül. A saját boldogságom abból állna, hogy olyan embereket nevezhetnék örömmel barátoknak, akik valóban azok, és azok is maradnak, nem csak akkor lennék nekik lelki támasz, amikor épp hozzám tudnak csak fordulni (én akkor is ott voltam :( ) hogy máskor meg durván kihasználjon..


4. Hát néhányan elég jogosan megérdemelnék, ha részletekbe mennék, még meg is értenéd, mennyire

2010. nov. 16. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Aranyos!

Picit írok magamról, mivel hasonlóan tengetem az életemet, annyi különbséggel, hogy a nevelésem illetve a családi hátterem miatt kialakult egyfajta gyanakvás mindenkivel szemben illet már-már paranoiás tüneteim is vannak, de ez lényegtelen most. Szóval én azon az elven működöm, hogy minden ami élőlény az egy kedves szeretetre méltó lény és nem ő tehet arról amilyen. Tehát: Nem az embert utálom a birtokolt tulajdonságáért, hanem magát a tulajdonságot(gokat).

Világ életemben segítettem másokat és SOSEM vártam cserébe semmit, mondván az ő élete( de inkább kisebb pályákon mozogjunk,szóval napja) ettől egy picit jobb lett.

Lehet ártatlanul bánni mindenkivel, segítőkész lenni és önzetlen avagy empatikus,(bár az önzetlenség és az empátia összeférhetetlen, de ez mélyebb magyarázatot kíván, amit most nem!)

Szóval lehetsz "korrekt" mindenkivel úgy, ha nem vársz el érte semmit. Ez úgy oldható meg, hogy nem hozod le érte a csillagokat, csak az adott lehetőségeidhez mérten segítesz neki, úgy, hogy neked abból hátrányod ne származzék. Viszont előnyöd származik, hiszen ha sokszor cselekszel így találni fogsz olyanokat akik értékelik ezt benned illetve olyan helyen segítesz olyannak akinek az aktuális rengeteget fog jelenti.


Amire figyelni érdemes, hogy mindig az ésszerűség határain belül kell mozogni.


Ui.: Amúgy tudod mennyire zavar engem az, hogy nem segíthetek mondjuk az esőben a megállóban várakozó rommá ázott néniknek, vagy netán fiatalabb korosztálynak, úgy hogy felajánlom neki, hogy hazaviszem? Hihetetlen, de a társadalomban ma az a tudat él, hogy az aki ilyenre vetemedik tuti valamilyen hátsó szándékkal cselekszik és hülyének néznének még lehet a kocsiban is kárt tennének a hirtelen érkezett meglepettség avagy félelem miatt.

Ettől függetlenül:) én sohasem várom el senkitől a segítséget, mert pusztuljak meg, ha nem megy valami önerőből akkor azt meg is érdemlem! Ezt lehet kifacsarni, félre értelmezni, de lényegén úgy sem változtat.

2010. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a sok fasz-ságot és éld az életed élvezd amit csak tudsz úgy élj hogy neked legyen jó!Ne a korrektséget keresd mert az már elveszett.Éld már az életed úgy ahogy te élvezed és ne úgy hogy másoknak tedd a sok jót neked meg semmi ne maradjon!
2010. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!