Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék férfias?

Figyelt kérdés

Szóval feltettem egy kérdést hölgyeknek, hogy mi is a probléma velem, és azt mondták nem vagyok elég férfias.

16/f


2011. nov. 2. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leírnád a külsőd?
2011. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DrBadru ***** válasza:
Attól függ, miben nem vagy elég férfias. Ha a tested nem, akkor gyúrj kicsit... ha az öltözködésed, akkor vegyél példát egy olyan srácról, aki után köztudottan bomlanak a csajok. Ha a jellemed, azon a legnehezebb változtatni.. 23N
2011. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez érettség kérdése igazából, hogyan viselkedsz, mennyire tudsz magadról/másokról gondoskodni. Nem nagyon tudsz vele mit csinálni, majd jön magától, ahogy "öregszel".


Addig meg ne keseredj el, vannak olyan nők is, akiknek bejön a kisfiússág ;) 20/F

2011. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

milyen az alkatod?

járj el gyurni egy kicsit

2011. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg varj kb.4evet es az leszel...
2011. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tök átlagos vagyok. Megkérdezem mi a baj velem erre rávágják, hogy nem vagyok elég férfias, és küldenek egy képet brad pittről, hogy ő férfias, eere megkérdezem mije van bradnek ami nekem nincs, erre csak nagy hallgatás
2011. nov. 2. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor leszel férfias,ha tudod magadról hogy férfi vagy. Önbizalom,határozottság,magabiztosság..stb. Ettől lesz egy kisugárzásod és egy rózsaszín bikiniben is férfi leszel. :)
2011. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pittnek,pénze,egzisztenciája és magabiztos kisugárzása van...a filmekben és a képeken pedig kialakul egy kép...lehet,hogy 2 hónap együttélés után a nők 80%-a kirugdosná az ágyból..
2011. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
magabiztosság,határozottság,erő..
2011. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
MILYE VAN BRADNEK? PENZE,SOK PENZE
2011. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!