Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? A páromnak egyik ismerőse tetszik nekem és tudtára is adtam egy sms-ben. Párommal nagyon rossz kapcsolatunk van, de egyéb okok miatt nem szakíthatunk. A pasi nem írt vissza semmit. Semmilyen választ nem kaptam.

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van szerintem:


1. te nem jössz be neki

2. nem akar belemenni egy efféle kapcsolatba, pláne, hogy a párod ismerőse.


Megcsalni megcsalnád a párod, de elhagyni nem? A szakításhoz bátorság kell, ha ilyen gondolataid vannak, sőt cselekedsz is, a te és a párod boldogsága érdekében is lépni kéne...

2010. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szakíthatsz vele? WTF?
2010. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"egyéb okok miatt nem szakíthatunk" ???

Vagy valami jogi dologról van szó, ezesetben nem is megcsalás, tehát gyakorlatilag lényegtelen, hogy ő van-e.


Viszont valószínűbb, hogy egy ócska ringyó vagy és anyagi biztonság miatt nem akarod elengedni amíg nincs biztos új.

2010. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 199303 ***** válasza:
mi az amiért nem szakithatok?
2010. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nem vagyok ócska ringyó. Valamilyen szinten a megélhetés az oka. De csakis azért, mert van egy közös gyerekünk és még nem tudom kire bízni, hogy én dolgozhassak. Különben már rég nem lennénk együtt.Lehet, hogy ez is kifogásnak tűnik, de próbáljátok megoldani ti az én helyzetem. Higgyétek el egyenlőre lehetetlen.
2010. nov. 19. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!